Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Jiří Krampol se z potíží nevyhrabe: Nastydl, natekl a skončil znovu ve špitále. Potvrdil slova o touze zemřít

Jiří Krampol v nemocnici na archivním snímku z roku 2012.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
ZDRAVÍ

Jiří Krampol (85) je v posledních týdnech pomalu častěji ve špitále než doma. Tentokrát jsme ho přes telefon zastihli znovu na lůžku zdravotnického zařízení. „Nastydl jsem a natekl,“ popsal eXtra.cz.

Jiří Krampol: Zase v problémech

„V posledních týdnech sedím jen doma. Po pěti dnech, kdy jsem byl zavřený mezi čtyřmi stěnami, jsem už toho měl dost a chtěl se jít na chvíli aspoň vyvětrat, ale nejezdil výtah, tak jsem to vzdal. A i když se v bytě topí, přesto mi byla hrozná zima. Sedl jsem si ke kamnům a usnul,“ vypráví pro eXtra.cz herecký bard Jiří Krampol.

Když jsem se probudil, nebylo mi nejlíp. Asi jsem nastydl. Zavolal jsem proto Honzu, zdravotního bratra, který bydlí ve stejném domě a královsky o mě pečuje. A ten mi nakonec zavolal záchranku, protože jsem byl oteklý,“ pokračuje legenda.


Slova o smrti

Médii se okamžitě roznesla Krampolova údajná slova o přání zemřít, což herec uvedl na pravou míru. „Možná jsem ze zoufalství, jak mi bylo blbě, řekl něco ve smyslu: ,než tohle, to radši chcípnu,‘ ale věřte mi, jsem na světě pořád rád. Jen to zdraví zlobí,“ dodává.

V Nemocnici na Františku mu prý zatím nic nenašli, a tak ani neví, jak dlouho v ní tentokrát pobude.

„Doktorka doporučila rentgen, bála se, že to bude zápal plic, ale nic tam nebylo. Ani horečku nemám, mluvím dobře, jak sami slyšíte, takže průdušky chycené nejsou, s dýcháním také nemám teď problém jako dřív. Tak nevědí, co mi je. Jen mi dali preventivně antibiotika a uvidíme dál,“ sdělil eXtra.cz Jiří Krampol, kterého nejvíc zlobí, že se o něm pravidelně v některých médiích píše jako o nezodpovědném pacientovi, jenž "pořád někde lítá" a všechny zdravotní potíže si de facto přivodí sám.

Takhle o svém zdraví mluvil Jiří Krampol nedávno na kameru eXtra.cz:


„Dokonce napsali úplnou hloupost, že mi můj ošetřující lékař profesor Špaček dal nůž na krk, že jestli nebudu poslouchat, že příště mě už do nemocnice nevezmou. Jako by si to zdravotníci mohli dovolit, odmítnout nemocného. To by tedy ani nemohl říct, navíc to je zlatej člověk, který mi zachránil život už mnohokrát a já ho poslouchám na slovo. On maximálně tak apeluje, určitě nevyhrožuje,“ dodala nemocná herecká a moderátorská hvězda.

Problém ovšem je, že nateklá vizáž značí srdeční problémy. Nezbývá než doufat, že se Jiří ze zdravotních neduhů brzy dostane.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy