Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jiří Krampol rok po úmrtí Karla Gotta (†80): Nikdo ho nenahradí, v mládí jsme si doporučovali holky

Jiří Krampol rok po úmrtí Karla Gotta (†80): Nikdo ho nenahradí, v mládí jsme si doporučovali holky
Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Dalších 6 fotografií
PŘÁTELSTVÍ
I když byli každý z jiné branže, loni zesnulý Karel Gott (†80) měl s Jiřím Krampolem (82) celý život kamarádské vztahy. A to až takové, že v mládí zabíhaly do randění se stejnými slečnami.

Karel Gott naposledy

„Měl jsem to štěstí, že jsem s Karlem Gottem měl šanci dlouho mluvit o samotě loni na jeho narozeninách. Celý večer byl někým atakovaný, takže jsem byl rád, že si na mě udělal čas.

Bylo už dávno po půlnoci, sedli jsme si spolu ve dvou a vzpomínali na svoje mládí. I přestože bylo pozdě a už byl tehdy vážně nemocný, byl svěží a výborný jako vždycky,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol

Rady, s kým randit

„Stýkali jsme se už jako mladí kluci. Když začínal, tehdy ještě bydlel ve Strašnicích, vídali jsme se spolu i s Jirkou Štaidlem Chodili jsme na Národní třídu do Zámecké vinárny. To byla krásná léta! Co se týče holek, měli jsme jich tehdy oba spoustu. Vůbec jsme si neměli co závidět. Navzájem jsme si je spíš doporučovali, která je dobrá a která je nanic,“ vzpomíná herec.

Charakter

„Za ten rok, co tu není, jsem si všiml, jak tady moc chybí. Každý je nahraditelný, ale po tomhle člověku bude dlouho díra. Byl to mimořádně výjimečný chlap. A to po všech stránkách, umělecky i lidsky.

Byl úžasný. Měl mimořádný charakter. Nikdy nikoho nepomlouval, nebyl na nikoho zlý, nedělal podrazy,“ prohlašuje nedávno ovdovělý umělec.

Opuštěnost

„Měl hrozně rád fórky, které jsme na sebe dělali. Byly trošku shazovací, ale mysleli jsme je dobře. Moc mě mrzí, že už se nebudeme nikdy špičkovat. Je mi to moc líto. Je to hrozné.

Když se rozhlédnu, jsem čím dál tím opuštěnější. Spousta kamarádů vrstevníků tu už není, skoro všichni mi odešli,“ dodal rozmrzele legendární Jiří Krampol.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy