Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Krampol promluvil o stavu své ženy: Má zničený žaludek, bojím se operace

Zdroj:
+ Dalších 17 fotografií
nemoc
Manželka herce Jiřího Krampola (80) doplatila na svůj nezdravý životní styl. Už přes měsíc leží v Nemocnici Na Františku, kde lékaři dělají, co mohou, aby zjistili přesnou příčinu jejího velmi vážného stavu. Jiří Krampol promluvil pro eXtra.cz o tom, že situace s jeho manželkou Hanou (58) je velmi komplikovaná.

Letos je to už potřetí, co byla Hana Krampolová hospitalizována Naposledy to bylo v Tunisku, kde skončila na jednotce intenzivní péče. Sotva se vrátila do Česka, její špatný stav se zopakoval. "Je tam už více než měsíc. Doktoři zkoumají, co jí přesně je. Už jsem někde četl nějaké její diagnózy, ale tak to není," tvrdil eXtra.cz Krampol

"Hanka má prostě problém se žaludkem a nikdo nezná příčinu. Nejspíš za to může kouření. A bude tam ležet asi ještě dlouho," porkačoval Krampol o stavu své ženy, za kterou se snaží chodit na návštěvy každý den. "Jen ve středu jsem tam nebyl, protože bylo strašné horko. To víte, že mě to celé trápí, ale co můžu dělat, ona mě vůbec neposlouchá," upřesnil smutným hlasem Krampol, který se obává nejhoršího - aby Hanka neskončila na operačním sále. "I to je ale možné," dodal.

Související články

Další články