Oba se pro eXtra.cz rozpovídali o životě Hanky bez alkoholu, který ji poslal na lůžko Psychiatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí. Tam si zhruba dva týdny poležela a zbavila se prý závislosti.

„I kdyby chtěla chlastat, tak to nebude dělat na veřejnosti, a kdyby pila tajně, tak moc dobře ví, že půjde zase do nemocnice,“ řekl nám Jiří Krampol s tím, že je šťastný, že Hanka svou libůstku opustila. „Zavřeli by ji na půl roku do blázince, kdyby zase začala,“ myslí si.

Oba sem tam vyrazí do společnosti za kamarády a ani tam prý Hanka skleničku alkoholu do sebe nedostane. „Já si víno dám, ale Hanka ne. Vůbec jí to nechybí… Mám z toho radost, protože se vrací do normálu,“ prozradil Krampol, kterého trošku ale trápí, že Hanka je stále doma. Přitom po propuštění z nemocnice měla nastoupit coby asistentka dojíždějící do domova seniorů.

„Paní, co to s ní mám domluvené, si zlomila nohu v kotníku a teď je v lázních, věřím, že do čtrnácti dnů už budu pracovat,“ vysvětlila Hana Krampolová s tím, že se moc těší, až bude pracovat. Jenže nějak podezřele se to odkládá. Už skoro čtyři měsíce! A zvláštní je i to, že počkání na uzdravení pomocnice je klíčovým pro to, aby Hana začala pracovat. Snad je to tak, jak manželka herce říká, byla by totiž škoda, aby se v jejím „novém“ životě něco pokazilo. O to víc, kdyby za to mohl někdo druhý