Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jiří Krampol promluvil o alkoholových choutkách své ženy: Na veřejnosti by už nechlastala, ale já si víno dám!

Jiří Krampol promluvil o alkoholových choutkách své ženy: Na veřejnosti by už nechlastala, ale já si víno dám!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Po kombinaci prášků a alkoholu její organismus selhal a byla hospitalizována na psychiatrické klinice. Hana Krampolová (56) ale prý dnes abstinuje a brzy nastoupí do práce. Její život se bez vínka a pivečka prý rapidně změnil, alespoň to sama tvrdí a její manžel Jiří Krampol (79) za ní stojí. Jenže Hanka na návrat do pracovního procesu už čeká skoro čtyři měsíce! Dá se jejímu návratu vůbec ještě věřit, nebo manželka známého herce překvapí?

Oba se pro eXtra.cz rozpovídali o životě Hanky bez alkoholu, který ji poslal na lůžko Psychiatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí. Tam si zhruba dva týdny poležela a zbavila se prý závislosti.

"I kdyby chtěla chlastat, tak to nebude dělat na veřejnosti, a kdyby pila tajně, tak moc dobře ví, že půjde zase do nemocnice," řekl nám Jiří Krampol s tím, že je šťastný, že Hanka svou libůstku opustila. "Zavřeli by ji na půl roku do blázince, kdyby zase začala," myslí si.

Oba sem tam vyrazí do společnosti za kamarády a ani tam prý Hanka skleničku alkoholu do sebe nedostane. "Já si víno dám, ale Hanka ne. Vůbec jí to nechybí... Mám z toho radost, protože se vrací do normálu," prozradil Krampol, kterého trošku ale trápí, že Hanka je stále doma. Přitom po propuštění z nemocnice měla nastoupit coby asistentka dojíždějící do domova seniorů.

"Paní, co to s ní mám domluvené, si zlomila nohu v kotníku a teď je v lázních, věřím, že do čtrnácti dnů už budu pracovat," vysvětlila Hana Krampolová s tím, že se moc těší, až bude pracovat. Jenže nějak podezřele se to odkládá. Už skoro čtyři měsíce! A zvláštní je i to, že počkání na uzdravení pomocnice je klíčovým pro to, aby Hana začala pracovat. Snad je to tak, jak manželka herce říká, byla by totiž škoda, aby se v jejím "novém" životě něco pokazilo. O to víc, kdyby za to mohl někdo druhý...

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy