Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jiří Krampol pohřbí zesnulou Haničku v Praze: Morava je pro vdovce příliš daleko

Jiří Krampol pohřbí zesnulou Haničku v Praze: Morava je pro vdovce příliš daleko
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 26 fotografií
hrob
Jiří Krampol (82) se nedávno rozloučil se svou milovanou manželkou Hankou (†59). Ta zemřela na následky selhání organismu. Očekávalo se, že zesnulou ženu pochová herec na rodné Moravě s jejími příbuznými. Cesta z Prahy na Moravu je však pro herce příliš složitá, a proto se rozhodl uložit manželku na pražském hřbitově.

"Nakonec nám přišlo nejlepší pohřbít Haničku na Olšanech. Je to v centru Prahy, každý z nás se tam dostane," objasnila deníku Aha! sestra zesnulé Hany Krampolové, Marie. Hanička tak bude uložena do hrobu ke svým rodičům Marii a Václavu Kalistovým. S takovým rozhodnutím souhlasil i truchlící vdovec Jiří Krampol

"Na Moravu je to opravdu kus cesty, navíc plánuju víc pracovat, když jsem už sám. Těžko bych tam jezdil," objasnil pro Aha! herec. Ten se o svou ženu staral do posledního okamžiku v dobrém i ve zlém. Stejně tak chce nyní opečovávat její hrob. "Mám ji sice už navěky v srdci, ale jsem rád, že bude blízko i místo jejího věčného odpočinku," ukončil Krampol.

Poslední rozloučení s Hanou Krampolovou proběhlo v pondělí 10. srpna v restauraci Černý kohout. Na něm promluvil otec Damián a Natálie Grossová zazpívala pro zesnulou píseň. Na sešlost dorazili nejbližší přátelé jako například Dagmar Patrasová, expremiér Jiří Paroubek nebo herec Luděk Sobota s manželkou.

Příčinou smrti bylo podle všeho především krvácení do dolního trávicího traktu. „Důvodem úmrtí bylo celkové selhání organismu. Měla ho vyčerpaný a jak se otevřel vřed, který měla na jícnu nejspíš z kouření, začala krvácet. Trpěla přitom chudokrevností, když přišla o červené krvinky. To všechno to bohužel podpořilo,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol. Ten svou ženu držel v náručí ve chvíli, kdy naposledy vydechla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy