Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Jiří Krampol otevřeně: Manželka mohla umřít, má poškozený mozek. Můžu za to já

Hana Krampolová a Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
ZPOVĚĎ
Herec, bavič a moderátor Jiří Krampol (81) dlouho mlžil, jak to s jeho ženou ve skutečnosti je, tentokrát už naprosto bez obalu prozradil, že Hana Krampolová (57), která opakovaně skončila v nemocnici a léčebně, má po letech zneužívání prášků problém s hlavou. „Nedávno skutečně mohla umřít, byla v ohrožení života,“ potvrdil herec pro eXtra.cz

Když na jaře došlo k prvnímu z řady kolapsů Hany Krampolové a média spekulovala, že nemá moc šancí na záchranu, umělec to odmítal a zlobil se. Dnes však už přiznává, že jeho žena měla opravdu namále.

„Hanka mohla umřít. Měla vřed na jícnu, podrážděný žaludek, nemocný žlučník a dvanáctník. V Nemocnici Na Františku ji lékaři dali tělo a metabolismus dohromady,“ prozradil exkluzivně eXtra.cz.

Pocuchaná hlava

Manželku v úterý převezli už po třech týdnech pobytu v léčebně v Červeném dvoře do bohnického pavilonu, v němž se specializují na doléčování závislostí. Sama manželka úspěšného herce přitom tvrdila, že už je v pohodě a může domů, což Jiří razantně odmítl s tím, že by ji do bytu v jejím aktuálním stavu ani nepustil.

Hanku nezajímá nic kromě toho, kdy si bude moci zapálit. Nemá žádné koníčky. V hlavě to má pocuchané. Má poškozený mozek z prášků, které léta zneužívala. Nevím, jestli je šance na zlepšení, ale hlavně si vyčítám, že jsem neposlechl rady přátel a nezačal situaci řešit razantně už před víc jak šesti lety. Od té doby cokoli udělá, to je průšvih. A já už na to dál nemám energii. Vysávalo mě to. Bohužel jsem byl slaboch. A to, jak dopadla, to je taky z velké části moje vina. Rozmazlil jsem si ji ještě víc, než rozmazlená byla, než jsme se poznali. Měl jsem být tvrdší a tvrdě vyžadovat, aby měla práci, aby se měla čím zabývat, a ne aby jen vymýšlela, jak utrácet moje těžce vydřené peníze,“ popisuje otevřeně herec.

Ten prý nepřipustí, aby se jeho žena znovu vrátila ke svému životnímu stylu, kdy jen doma ležela, kouřila a o nic se nezajímala. „Kolikrát jsem měl oblak cigaretového kouře po celém bytě. V tom jejím stavu je člověk prostě sobecký, takže ji vůbec nezajímalo, že mám zničené průdušky a ubližuje mi to,“ dodal smutně Krampol pro náš web.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy