Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jiří Krampol o pití své ženy exkluzivně: Hanka a alkohol? Nesmysl! Ona je velký držák

Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 5 fotografií
Hana Krampolová (57) se přesně před rokem ocitla v psychiatrické léčebně poté, co si dopřála kombinaci léků a alkoholu a organismus jí vypověděl službu. Po propuštění se dušovala, že bude pracovat a že alkoholu řekla definitivně sbohem. Jenže před pár dny byla opět přistižena s alkoholem... Získali jsme vyjádření jejího manžela Jiřího Krampola (79), který tvrdí, že Hanka je držák a rozhodně nepije. Vůbec!

Oba manželé si před pár dny vyrazili do společnosti. A náhoda tomu chtěla, když se před Krampolovou, která před pár měsíci přísahala, že alkoholu se nedotkne už nikdy, objevila sklenka červeného vína. "Hanka si jenom připila. Jinak vůbec nepila, nepije doma, nepije vůbec. Je to držák. Já taky nepil, měl jsem během celého večera jen vodu a půlku řízku," svěřil se eXtra.cz Jiří Krampol a hájil svou milovanou ženu.

"Nepije. Teď má hrozný bolesti tý nohy, protože jí tahali z kolena šrouby, takže když odcházela, museli ji podpírat ne proto, že byla opilá, ale protože má bolavou nohu, chodí pořád o berli," pokračoval Krampol s tím, že na svou Hanku je pyšný. "Nepije vůbec. Jsem na ni hrdý," dodal.

Tak snad se dá slovům Jiřího Krampola věřit. Kdyby totiž nemluvil pravdu, mohlo by to skončit tak, že se jeho manželka znovu objeví v detoxu a pak už by jeho slovům obecně věřil málokdo Snad jen sama Hanka...

Související články

Další články