Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jiří Krampol na pokraji kolapsu: Doktoři mu zakázali pracovat, míří do pečovatelského domu

Jiří Krampol má v posledních letech velké problémy se zdravím.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Pečovatelský dům

Po neustálých pobytech v nemocnici se rozhodl herec Jiří Krampol (85), že se přestěhuje do pečovatelského domu. Doktoři mu podle webu Aha! řekli, že je jeho zdravotní stav velmi komplikovaný a doporučili mu nepracovat.

Zdravotní stav herce Jiřího Krampola se zhoršil a on potřebuje mít celých čtyřiadvacet hodin supervizi. „Můj zdravotní stav je tak komplikovaný, že mi lékaři doporučili, abych se už stáhl a nepracoval,“ prozradil pro Aha!

Také Krampolova bývalá žena Marta Krampolová (59), s níž už herec třicet let není, ale stále jsou ve spojení, prozradila bližší informace. „Naštěstí jsme našli společnou řeč se sociálním pracovníkem v Nemocnici Na Františku. Chtěli jsme pro Jirku především důstojné bydlení a žití. A opravdu jsme ho našli rovnou na Jirkově milované Praze 1," nechala se slyšet Marta.

Časté návštěvy nemocnic

Doktoři herci poradili, že by měl být pod neustálým dohledem, a rozhodně nestačí, aby mu někdo uvařil a uklidit. I z toho důvodu se tak Krampol rozhodl.

Jiří Krampol nedávno skončil opět v nemocnici. Měl se předávkovat xanaxem. „Jsem nešťastný z toho, že jsem se doma ani neohřál a zase ležím v nemocnici,“ svěřil se před časem Krampol pro eXtra.cz. Z posledního pobytu ve zdravotnickém zařízení noční můry a chmury. „Ležet dlouhé dny v nemocnici je na skobu, prostě nekonečné,“ dodal herec.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy