Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jiří Krampol má vzkaz pro Taťánu Kuchařovou: Políček pro modelku na válečné stezce

Jiří Krampol a Taťána Kuchařová
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
válka exmanželů

Ví, jak na to, aniž by z toho byla celonárodní ostuda. Jiří Krampol (84) je nejenom zkušeným hercem, ale i „rozváděčem“. V souvislosti s právě bublající kauzou ošklivého rozvodu Taťány Kuchařové (35) s Ondřejem Brzobohatým (40) se redakce eXtra.cz zeptala herce na to, jaké má vztahy se svými třemi bývalkami. A odpověď je de facto tvrdým políčkem a vzkazem pro modelku.

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý: Ošklivý rozvod

Bývalá Miss World Taťána Kuchařová zahájila frontální útok na pověst svého exmanžela už v den, kdy se muzikant Ondřej Brzobohatý snažil, aby jejich rozchod veřejnost nerozebírala, aby byl klidný a aby si aspoň navenek oba zachovávali základní důstojnost. Už tehdy do tohoto plánu „hodila vidle“ a polínka do krbu neskrývané zášti (hovořila o toxicitě či narcismu svého bývalého) přikládala další rok a půl dalšími „ťafkami“, jedním negativním vyjádřením za druhým.

Dnes je situace ostrá zase kvůli tomu, že podle exmanžela poslala Blesku urážlivou církevní žalobu, údajně plnou lží. Ona sama to odmítá, Brzobohatý však tvrdí, že si je tím bezpečně jistý.

Co si o dost nechutném dění kolem dvojice myslí herecký bard Jiří Krampol?

„Neznám je, ale řeknu vám tohle: všechny tři moje bývalé manželky jsou moje výborné kamarádky. Se všemi vycházím skvěle. Vzájemně se nepomlouváme, naopak si pomáháme,“ jako by posílal Kuchařové vzkaz, že i ženy se mohou se svými ex přátelit.

„S první ženou Janou Fořtovou jsem celoživotní kamarád a mám ji strašně rád. Nikdy jsem nepálil mosty. Když jsem s někým žil, měl jsem tu ženskou rád, a tak na ni nebudu po rozchodu plivat. A bylo to tak i naopak. I ony vědí, že s bývalým manželem je úplná blbost rvát se a vést s ním války,“ dodal Jiří Krampol pro eXtra.cz.

Vezme si z jeho zkušenosti Kuchařová příklad?

Manželky Jiřího Krampola

První Krampolovou manželkou byla televizní hlasatelka Jana Fořtová, se kterou má syna Tomáše Fořta, jenž žije v Austrálii. Rozvedli se začátkem 70. let. Syna má také se svou druhou exmanželkou, právničkou Suvajdičovou.

Ani s tou mu manželství nevydrželo, v roce 1980 už nebyli spolu. Jeho třetí ženou byla Marta Krampolová, v tomto manželství vyženil syna Martina. Tento vztah skončil ještě před revolucí. Zatím poslední, čtvrtou paní Jiřího Krampola se v roce 1993 stala Hana Krampolová, s kterou vyženil syna Petra.

Hana naposledy vydechla 3. srpna 2020 ve věku 59 let v náručí svého manžela po krvácení z vředu na jícnu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy