Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nešťastný Jiří Krampol má nervy nadranc: Je to tu strašný, popisuje trápení v nemocnicích

Jiří Krampol na tom není vůbec dobře.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
CHMURY

Umělec Jiří Krampol (85) celý život bavil český národ, sám sebe teď ale moc rozveselit nedokáže. Nejenže musel rezignovat a uznat, že ve svém vysokém věku už musí být v nonstop péči a že s herectvím je konec, navíc ho ubíjí neustálý pobyt v nemocničních prostorech. „Mám pocit, že mi šíbne,“ přiznal eXtra.cz.

Jiří Krampol: Nemocnici už těžce nezvládá

Herec neprožívá úplně šťastné období. Na jeho psychiku doléhá jak to, že se musel smířit se ztrátou kariéry, přičemž publikum ho drželo takříkajíc při životě, dodávalo mu energii, ale kvůli zdraví už zkrátka chtě nechtě musí do pečovatelského domu, kromě toho až příliš mnoho času tráví po nemocnicích.

A už to nedává.

„Můžu vám říct, že mám už pocit, že mi šíbne. Ten stereotyp v nemocnici je strašný. Den je tu nekonečný. Sem tam přijde návštěva, což jsem vděčný, na čtení nemám myšlenky, televizi si tu pouští jiní a vypíná se v devět,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol.

Kéž by teď někdo dokázal rozveselit jeho, když to jinak celý život on dělal pro ostatní…


Trápí se už dlouho

Prohlubuje se evidentně stav, který má už delší dobu.

„Holt jsem starý a bude se mnou pořád něco. Smířil jsem se s tím. Ale přiznám se, že ačkoli v Nemocnici na Františku je bezvadný personál, starají se tam o mě skvěle, tak už jsem to tam nezvládal. Už mě přepadávaly chmury a měl jsem děsivé sny. Jsem vážně rád, že mě propustili. Doma je zkrátka doma a do nemocnice jen v krajním případě,“ sdělil nám 20. března.

To ale ještě netušil, že tehdy hned do špitálu poputuje znovu.

Doporučené video: Jiří Krampol se dlouho tvářil, že jeho zdravotní problémy jsou vlastně banální:


Jinak se dlouhodobě snaží nepoddávat smutku.

„Prokristapána, je mi 86 let. Mám v háji koleno, páteř, průdušky, plíce. A to se střídavě ozývá. Když se ozve koleno a dá se to dohromady, ozve se zase kříž. A co mám dělat? Mám fňukat? Poddávat se tomu?“ ptal se nás již dříve řečnicky Jiří Krampol.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy