Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jiří Krampol: Hanka ZOBALA PRÁŠKY JAKO BURÁKY! A v čem ji ve špitále omezují?

Hana Krampolová a Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
ZÁKAZ
Již přes deset dní se dává manželka Jiřího Krampola (80) Hana Krampolová (57) dohromady poté, co zkolabovala po měsících přehnaného kouření a nedostatku jídla. Jak nám herec a bavič prozradil, léčba jeho nemocné manželky bude ještě dlouhá a složitá.

„V sobotu jsem za Hankou byl. Už ji přendali z JIPky na normální pokoj, ale i když jí je líp, dobré to ještě není. Vždyť vážila čtyřicet kilo! Její doktor, mladý, příjemný, bezvadný kluk, který se jí opravdu snaží pomoct, mě žádal, abych tam pokud možno vůbec nechodil. Je to kvůli tomu, abych v ní nevyvolával stesk po domově. Takže teď tam jenom volám,“ prozradil eXtra.cz Jiří Krampol

Změna osobnosti

O zdravotním stavu své ženy mluví bez obalu

„Pojďme si to říct na rovinu: kvůli práškům, které ve velkém polykala před čtyřmi lety, má narušenou osobnost. Zničená ještě sice úplně není, ale doktor mi povídal, že tam nějaký ten škvarek už zůstane. Tentokrát každopádně ta léčba musí proběhnout kompletně. Jinak se to nedá. Kdyby šla teď domů, za čtrnáct dní se tam vrátí ve stejně zuboženém stavu, v jakém byla, když ji měli na příjmu,“ vysvětluje herec.

Omezování manželky

Původně Hana Krampolová měla jít z nemocnice už ve středu šestého března, teď je ale přesun ze špitálu na psychiatrii zatím v nedohlednu.

„Doktor mi říkal, že fyzicky ji dají dohromady. Léčba psychiky bude ale na dlouho. Vždyť před těmi čtyřmi lety zobala prášky jako buráky! Jinak to tam Hanka zvládá. Chápe to, že v nemocnici musí být, akorát ji to štve. Nikdo z nás přece nemá rád špitály. Jsem ale rád, že se tam rozjedla. Už trošku přibírá. Ale na druhou stranu jí omezili cigára na jedno za hodinu. Víc nesmí. Naštěstí jí kouření nezakazují. Kdyby to závislačce jako jí udělali, strašně jí ublíží,“ dodal Krampol.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy