Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jiří Krampol dva roky po smrti manželky: Posledních deset let mě mučila

Jiří Krampol: Posledních deset let mě manželka mučila
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 5 fotografií
PŘIZNÁNÍ

Začátkem srpna uplynuly dva roky od chvíle, kdy herec Jiří Krampol (84) nečekaně přišel o manželku Hanku (†59). Umělec na ni stále vzpomíná, ale dokáže si přiznat i realitu: „V podstatě mě deset let mučila,“ svěřil se pro eXtra.cz.

Jiří Krampol: Hana Krampolová ho trápila

Hana Krampolová zemřela 3. srpna 2020, příčinou úmrtí bylo krvácení z vředu v jícnu, jak tehdy uváděl Blesk. Pro jejího manžela, herce Jiřího Krampola, to byl šok, protože poslední půlrok se na psychiatrii dávala dohromady a vypadalo to, že by se mohla zbavit svých problémů.

Krampolová dlouhodobě trpěla psychickými potížemi, které zesílily zejména po smrti její maminky v roce 2012, měla potíže s alkoholem, prášky a ke konci také hodně kouřila. Krampol jen velice špatně snášel následky jejích mediálních skandálů, ale pokoušel se jí pomoci. Povedlo se mu ji proti její vlastní vůli umístit do léčebny, tragickému konci se mu přesto bohužel nepodařilo zabránit.

Přiznání Krampola: Mučila mě

Nyní se mu po ní stále stýská, ale je mu jasné i to, že s jejím odchodem odešla i řada problémů.

„Je to tesklivé, ale zároveň si uvědomuju, že mě v podstatě posledních deset let mučila,“ přiznal eXtra.cz Jiří Krampol. Nemyslí samozřejmě doslova, ale svými eskapádami.

„Na hrob chodím pravidelně, byl jsem tam i teď, zapálil jsem jí svíčku a dal jí tam kytičku,“ připomněl si svou ženu při smutném výročí.

Byl jsem z ní vyřízený, přiznal

Když byla Hanka naživu, nevěděl bavič, moderátor a herec dne ani hodiny, co se stane. „Pořád jsem se stresoval, co se zase stane. Ničilo mě to. A pak jsem měl jít bavit lidi,“ vzpomíná.

Už v dubnu nám přiznal, že i když ji miloval, soužití s manželkou bylo v poslední době složité.

„Nevím, jestli to vydrží, ale spadlo ze mě i všechno napětí, které jsem zažíval s Haničkou. Byl jsem z ní vyřízený a nevěděl jsem, jestli se z toho všeho ještě vzpamatuju. Vzpomínám na ni jedině v dobrém, ale bylo toho ke konci už moc,“ prozradil tehdy poprvé zcela otevřeně to, o čem si dosud jeho přátelé jen špitali.

Bývalou učitelku Hanu Krampolovou miloval, ale svými eskapádami ho neustále srážela na kolena a psychicky ho trápila tak, že byl s ohledem na vysoký věk blízko konce několikrát.

Láska i přes potíže

Přesto ale pomyslně nehodil Hanku za hlavu. To zdaleka ne.

„Mám docela dost příjemných kšeftů. Už jen po Praze a ani ne za moc peněz, ale baví mě je dělat. Pořád ještě nemohu být sám doma. Je tam stále duch Haničky. Byla to v podstatě hodná holka a měl jsem ji opravdu rád,“ svěřil se dojemně Krampol.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy