Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková: Trpký konec spolupráce?

Zuzana Bubílková a Jiří Krampol dorazili v dobré náladě.
Zdroj: Se souhlasem Zuzany Bubílkové
+ Další 2 fotografie
Rozzlobený herec

Pracovní vztah Jiřího Krampola (83) a Zuzany Bubílkové (69) spěje zdá se ke konci. Bavič, herec a moderátor se zlobí a podle informací eXtra.cz nechce pokračovat ve spolupráci. Kvůli čemu nemocný herec cítí naštvání?

Jiří Krampol má být podle spolehlivých zdrojů eXtra.cz rozhodnutý ukončit spolupráci se Zuzanou Bubílkovou. Mělo se tak stát poté, co se během posledního představení nachladil takovým způsobem, že skončil se zápalem plic v péči lékařů. 

„Jirka je na Zuzanu naštvaný a nechce s ní dál už jezdit na společná představení a ohrožovat se tak na životě. V jeho věku a se zničenými průduškami může být každý zápal plic fatální. A vzít ho do nevytopeného prostoru… Samozřejmě ho to ještě může přejít, ale nakrknutý je teď pořádně,“ tvrdí zdroj z blízkého okolí.

Jiří Krampol: Nechci se rozčilovat

Zuzana Bubílková o rozhodnutí svého parťáka zatím nemá tušení. Ačkoliv pravidelně informuje média o jeho zdravotním stavu, sama přiznává, že v přímém kontaktu nejsou. A zdá se, že to není náhoda. Aktuálně totiž nepatří k favoritům hereckého barda. Potvrdil nám to sám Krampol, když jsme se s ním v pátek telefonicky spojili. Když totiž přišla řeč na Bubílkovou, nechtěl o ní slyšet. „Nechci se rozčilovat,“ sdělil nám.

Jak se dali dohromady

Dvojice se dala pracovně dohromady po smrti manželky Jiřího Krampola. Herec byl za pravidelná vystoupení s Bubílkovou rád, aspoň neseděl doma a „nemyslel na blbosti,“ jak s oblibou říká. V poslední době má ale všeho evidentně až nad hlavu.

Špatné zdraví

Jiří Krampol je bohužel v poslední době častým návštěvníkem špitálů. Nedávno ve stejné nemocnici skončil po jednom z představení, poležel si v ní však jen jednu noc. Před pár měsíci ho ale průdušky trápily tolik, že se do péče zdravotníků uchýlil na celé dva týdny.

Související články

Další články