Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jiří Krampol (82) je ve formě: Bez posilovny by se rozpadl a zvedá těžké váhy

Jiří Krampol (82) je ve formě: Bez posilovny by se rozpadl a zvedá těžké váhy
Zdroj: RP Records
+ Další fotografie
kondice
Česká herecká legenda Jiří Krampol (82) už nepatří k nejmladším hvězdám showbyznysu, je ale v takové kondici, že by mu i mladší umělci mohli závidět. Ve svých letech stále chodí do posilovny, box považuje za bezvadný sport a mrzí ho, že je v posledních letech upozaděný jinými disciplínami.

Jiří Krampol se v současné době stále věnuje herectví a své manželce Haně, nezapomíná ale ani sám na sebe a na svou kondici. „Do posilovny chodit musím, jinak bych se rozpadl,“ řekl český Belmondo v rozhovoru pro RP Records.

Ačkoliv o profesionálním zápasem v boxu či v MMA nikdy nepřemýšlel, myslí si, že box je skvělý sport. „Ne, já jsem chodil na box jako kluk a pak, když jsem už byl ve středním věku, tak jsem chodil 5 let na Klárov s výbornými boxery na sparing. Tam byla řada výborných boxerů,“ řekl Krampol, který si jako herec nemohl dovolit přijít na natáčení s monoklem.

„Myslím si, že je to bezvadný sport. Box je teď upozaděnej, když jsem byl malej kluk, táta byl fanda do boxu, tak jsme chodili do Lucerny a to bylo vždycky narvaný, to byly skvělý zápasy. No a potom jsme ten box všichni opěvovali a dneska se ty sporty posunuly. Tenis, golf, bojový sporty, ale klasickej box se mi líbí nejvíc, protože je to takový čistý,“ přiznal Jiří.

Kamarádi Jiřího Krampola

Oblíbený herec má mezi sportovci i pár přátel. „S Rosťou Osičkou jsme kamarádi. Teď jsem rád, že jsem poznal toho Karlose Vémolu, to je báječnej člověk, ten se mi moc líbí,“ řekl Jiří Krampol, který se sportu stále aktivně věnuje.

Rvačky a démoni

Jiří Krampol přiznal, že především jako dítě byl neustále součástí pouličních rvaček. Domů chodil omlácený a s vykloubenými palci. V pozdějším věku zjistil, že má 17 jizev na hlavě. Kdyby dnes viděl na ulici bezpráví, jako cholerik by se prý zřejmě vrhl do řešení situace po svém.

Herec nebyl nikdy úplně vzorný, ale flámovací období, jak ho sám nazval, u něj moc dlouho netrvalo. Byly ale doby, kdy nepřišel domů i 4 dny v kuse. Nyní sám sebe ve starších filmech nepoznává a tvrdí, že herectvím se v Česku uživit nedá. Prý mu to ale málokdo věří.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy