Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jiří Krampol (81) skončil na JIP na kyslíku: Podepsaly se na něm starosti s manželkou?

Jiří Krampol
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
ŠPITÁL
Herecký bard Jiří Krampol (81), známý například z Malého pitavalu z velkého města nebo z již zaniklé televizní show Nikdo není dokonalý, je v péči lékařů. Na jednotku intenzivní péče do Nemocnice Na Františku se dostal kvůli vážným problémům s průduškami.

„O víkendu jsem byl v Náchodě na soutěži Sestřička roku a na chvíli jsem stál v dešti a zimě venku, tak jsem se prochladil. Už druhý den mi bylo na umření. V úterý jsem ještě točil pro rozhlas v Ústí nad Labem a udělalo se mi příšerně zle a nemohl jsem dýchat. Zavolali doktorku, ta říkala, že si mě v mém stavu nevezme na svědomí a zařídila, abych byl hned po natáčení hospitalizován. Byla to velmi prudká chřipka, jejíž průběh zkomplikovaly moje průdušky. Ležím na JIPce a dávají mi kapačkou antibiotika,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol, který má i vysoké horečky.

Komplikace

U muže v jeho věku může mít jakákoli podobná komplikace vážné následky, proto je herec rád, že o něj lékaři tak pečují. „Jsem na kyslíku a daří se mi úměrně situaci dobře. S průduškami mám problém celý život. Stejný problém měla i maminka a další příbuzní. Naštěstí rentgen neodhalil žádný další problém, tak pokud se to nezhorší, snad půjdu za pár dní domů. Tedy aspoň doufám,“ dodal herec.

Ten musí už dlouhé měsíce řešit potíže se svou manželkou Hankou Krampolovou, která je momentálně v pražských Bohnicích na odvykací kúře. Přeháněla to totiž s cigaretami, dřív ale měla potíže i s prášky a alkoholem. V sobotu ji poprvé pouští na propustku domů.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy