Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jiří Korn ruší koncert, který plánoval 3 roky. Slova producenta o jeho zdraví

Jiří Korn slaví 73. narozeniny.
Zdroj: showpix
nepříjemná zpráva

Na dlouho odkládaný koncert pěvecké legendy Jiřího Korna (73) se těšily tisíce fanoušků. Čekalo je však nepříjemné překvapení, když organizátor nyní oznámil, že zářijový vyprodaný koncert v pražské O2 Areně se ruší. Producent následně na sociálních sítích podrobnosti dodal, co ho k tomuto radikálnímu kroku vedlo.

Jiří Korn je známý špičkový umělec, svým zpěvem ovlivnil už nejednu generaci. Dokonce vystoupil před nedávnem na koncertu zpěváka a moderátora Leoše Mareše, jenž udělal v pražské O2 aréně opět pořádnou mega show. Podobný velkolepý koncert chystal na stejném místě i Jiří Korn.

V září se tam měl konat již tři roky odkládaný přidaný koncert, původně plánovaný na počest Kornových sedmdesátin. Jenže všechno je jinak. Jak totiž oznámil pořadatel, velká hudební událost se ruší.

Organizační a smluvní komplikace

"V září 2019 v O2 Areně se stal koncert pro mnoho návštěvníků jedinečným zážitkem. Byli jsme poctěni a potěšeni takovými hodnoceními, za která děkujeme. Od tohoto okamžiku uběhly tři dlouhé komplikované roky a nikdo z nás nečekal, že by do plánované reprízy mohlo uplynout tolik času. Naše produkční společnost, která stojí za tímto unikátním projektem, bohužel nyní přichází i pro nás se smutnou zprávou," píše v oficiálním vyjádření za pořádající agenturu producent Tomáš Ságl.

"Vzhledem k velice dlouhému časovému odstupu zaznamenáváme nyní bohužel souběh zvyšujících se nejistot z plánovaného uskutečnění této akce. Situace v rámci technických, organizačních a smluvních komplikací je rovněž taková, že nelze garantovat realizaci této koncertní show v podobě, kterou měla v roce 2019," dodává Ságl s tím, že peníze za zakoupené vstupenky budou vráceny.

Co když budou muset účinkující do karantény?

Toto vysvětlení však mnoha fanouškům nestačilo a Ságla zahrnovali všetečnými dotazy, co je pravým důvodem zrušení dlouho odkládané akce. Producent se proto k celé záležitosti vyjádřil ještě na svém Facebooku.

"Od rána čelím dotazům médií, proč se opravdu ruší skoro vyprodaný přidaný koncert Jiřího Korna v O2 Areně. Pan Korn je určitě nemocný, že? Nebo je v tom jistě něco jiného? Mimo všechny reakce podpory, za které moc děkuji, a při vědomí, že pan Korn se těší dobrému zdraví, mě potěšil vzkaz paní Lídy z Kolína. Lépe bych to neřekl, cituji: “No co, ten koncert v roce 2019 byl neskutečný. Asi se ne úplně všichni či vše, jak bylo, zcela sešlo, a pan producent si po 3 letech nemůže dovolit předvést JAKKOLIV OSEKANÝ PROGRAM. Jo a celé se to postaví, pár z těch mraků účinkujících třeba bude muset najednou těsně před akcí do karantény … a co potom …," pomohl si Ságl citací fanynky.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy