Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek slaví: 2 roky na svobodě! EXTRA prozradil, jaký chystá mejdan…

+ Další 4 fotografie
Sladká svoboda
Ve čtvrtek to jsou přesně 2 roky od chvíle, kdy se dostal na svobodu. Milost mu udělil prezident Miloš Zeman (74). Jak oslaví svůj velký den Jiří Kajínek (58), který strávil značnou část svého života ve vězení? Redakci eXtra.cz prozradil své plány.

Když prezident Miloš Zeman 11. května 2017 uvedl, že ve druhé polovině května udělí Jiřímu Kajínkovi milost, málokdo tomu mohl uvěřit. Kajínek byl ve vězení od února roku 1994, nepočítaje dny, kdy byl na útěku a které ho proslavily.

Ve čtvrtek oslaví své druhé výročí a eXtra.cz svěřil, co všechno má v plánu. „Je to naprosto úžasný den. Dva roky svobody, vrátil jsem se ze šíleného prostředí. Mám radost. Oslava je jasná, slavíme už od pondělí. Dnes budu slavit jen s paní doktorkou ve dvou… My si dárky dáváme stále, takže asi nic mimořádného nedostanu, ale samozřejmě dort bude a budou tam dvě svíčky. Je to pro mě výjimečný den. Navíc to znamená, že mám za sebou dva roky ze sedmileté podmínky,“ řekl Kajínek.

Kajínek žije momentálně v Brně společně s psycholožkou Magdou Gubovou, s níž se seznámil již na začátku 90. let. Doktorka vězně v káznici navštěvovala pravidelně, vynechala pouze jedno setkání. On si její spolehlivosti nesmírně váží.

Mohlo by vás zajímat

Další články