Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek si užil první Vánoce na svobodě! S milovanou Magdou a dvoumetrovým stromečkem

Jiří Kajínek prožil snad nejkrásnější svátky v životě.
Zdroj: TV Prima, Facebook
+ Dalších 12 fotografií
Nejhezčí vánoční svátky letos prožil Jiří Kajínek (56), který je po třiadvaceti letech za mřížemi konečně mohl oslavit na svobodě. Dárky žádné nedostal, zato si pořídil dvoumetrovou borovici, která mu ozdobila obývák v brněnském bytě. A samozřejmě Vánoce trávil s životní láskou Magdou Gubovou.

Na svobodě je Jiří Kajínek od letošního 23. května a volnost si užívá plnými doušky. Přestěhoval se do Brna za milovanou Magdou, která na něj tolik let čekala, pořídil si luxusní káru a nemůže si stěžovat. Spokojený je nejslavnější vězeň Česka i s průběhem letošních Vánoc, které si konečně užil na druhé straně mříží.

„Měli jsme vánoční atmosféru se vším všudy. S paní doktorkou jsme se byli podívat v brněnském kostele Máří Magdalény na betlém, který jsem dříve neměl možnost vidět, a také jsme vyrazili na procházku se psem,“ prozradil Kajínek deníku Blesk.

„Prošli jsme se i na Zelný trh, kde je nádherný strom. S kriminálem tyhle Vánoce vůbec nejde srovnávat,“ pochvaloval si.

Za katrem je prý Štědrý den utrpení a nejsmutnější den v roce, protože nejsou povoleny návštěvy. Jediné, co bývá o Vánocích ve věznicích podle Kajínka lepší, je jídlo. „Je to spíš taková hra na Vánoce,“ zavzpomínal na dobu, kdy si odpykával doživotní trest.

Související články

Další články