Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek se stal bachařem na Mírově… Takhle mu to sluší!

Jiří Kajínek tak, jak ho neznáte – jako bachař z Mírova.
+ Dalších 15 fotografií
Už přes rok si plnými doušky užívá svobodu... A kdo by si myslel, že se bude nudit, hodně se splete. Řeč je o Jiřím Kajínkovi, jenž má práce doslova nad hlavu. Aktuálně se dokonce objevil v jednom videoklipu, v němž si zahrál menší roli jako bachař z Mírova.

„Já si nestěžuji. Mám hodně nabídek a ne všechny mohu vzít. Někdy mě ale něco zaujme, a tak na to kývnu. Třeba nedávno jsem namluvil spot na vymáhání dluhů, což stále běží na rádiu, teď jsem zase kývl zahrát si v hudebním videoklipu. Samozřejmě jsem vše dostal zaplaceno,“ prozradil eXtra.cz Jiří Kajínek, který je mezi lidmi populární tím, že si ze svého životního příběhu umí udělat legraci.

A právě videoklip, ve kterém Kajínek hraje bachaře, je rozhodně nadsázka. „Přišlo mi to vtipné,“ dodal muž, jenž si odseděl 23 let za mřížemi. Zajímavostí je, že Kajínkovy honoráře jsou ve výši desítek tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články