Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jiří Kajínek se oženil: První slova o svatbě s doktorkou Magdou

+ Dalších 10 fotografií

V cele si Jiří Kajínek (63) odseděl třiadvacet let. Nyní, po sedmi letech od propuštění, se rozhodl svůj život posunout novým směrem. Podle informací Blesku si ve čtvrtek 23. května vzal v Brně svou lásku Magdu Gubovou, které neřekne jinak než paní doktorka.

Jiří Kajínek má důvod k radosti. Ve čtvrtek 23. května pojal za manželku svou dlouholetou partnerku Magdu Gubovou, které neřekne jinak než paní doktorka. Ještě před pár dny Kajínek tajemně naznačoval, že svatba už se blíží. „Bude to letos a bude to v Čechách. Prstýnky už máme,“ přiznal pro eXtra.cz.

Dva svědci

Nakonec ale oznámil ještě dřívější termín. Svatba proběhla v Klenotnici na Staré radnici v Brně. Se svou novomanželkou se Kajínek zná již sedmačtyřicet let. „Bylo to skvělé, úžasné. Svatba pro mě byla premiéra. Vzal jsem si nádhernou ženu, které si vážím a miluji,“ nechal se slyšet pro Blesk.

Jednalo se o skromnou veselku. Za svědky jim šli dva lidé. „Na svatbě budou jen čtyři lidé. Já, Magda a další dva. Jeden lékař a gangster,“ dodal nadšeně Kajínek. Chtěli jsme, aby to bylo po podmínce, takže 23. 5. 2024 se přímo nabízelo. Svatba byla úžasná. V nádherném prostředí Klenotnice. Všechno proběhlo v poklidu, v pohodě, přesně podle našich představ. Jsme spokojení, jak už tak býváme,“ prozradil ještě nadšeně pro eXtra.cz Kajínek.


Jiří Kajínek je jeden z nejznámějších, dnes už bývalých vězňů. V roce 1998 byl odsouzen za dvojnásobnou nájemnou vraždu a pokus o vraždu k doživotnímu trestu odnětí svobody. Z vězení se mu přitom podařilo několikrát uprchnout. V roce 2017 mu tehdejší prezident Miloš Zeman udělil milost. Od té doby se nachází na svobodě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy