I přesto, že je Jiří Kajínek třiadvacet let ve vězení, tak co se týče žen, rozhodně nezahálí. Se spoustou z nich si dopisoval, zval je na návštěvy a dokázal je natolik pobláznit, že se najdou i takové, které na něj věrně čekají již léta, než se dostane z vězení.

Co se týče žen, tak s nimi to umí Kajínek na výbornou a oslnil jich spousty. Dopisoval si třeba s vysloužilou pornohvězdou Sarah Star. „S Jirkou Kajínkem jsme si několik let velmi intenzivně psali, třeba i každý den, velmi dlouhé dopisy,“ řekla nám Sarah.

Ani mříže nedokázaly Jiřímu zabránit v tom, aby měl vztah. Celé dlouhé roky na něj čeká jeho přítelkyně. Ta ho poctivě navštěvuje a čeká, až jejího milého pustí. Jestli si myslíte, že si Jiří mohl užívat sexu o návštěvách, tak jste na omylu. Doživotně odsouzení vrazi se nemohou s nikým stýkat o samotě.

„Je to úžasná novina. Hlavně aby už z toho nesešlo, ale nemyslím si, že by se to mohlo stát. Považuju to za jasné a určitě se na něj těším,“ svěřila se deníku Právo žena, která mu denně volá.

Rovněž nepochybuje o tom, že se Kajínek po propuštění dokáže perfektně zorientovat v dnešním světě. „Dívá se na televizi a čte tisk, takže si myslím, že je v obraze hodně. Opravdu si myslím, že ho to bude bavit a těšit zjišťovat, jak všechno funguje v praxi. Jirka se strašně rychle adaptuje. A že nejspíš bude středem pozornosti, na to je zvyklý, tím je už roky ve věznicích,“ říká jeho přítelkyně.

Je velmi pravděpodobné, že hned po propuštění se Kajínek přestěhuje ke své dlouholeté lásce, která žije na jižní Moravě a přeje si zůstat v anonymitě. Tak uvidíme, zda jim i po propuštění Jiřího z věznice jejich láska vydrží.