Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek promluvil o své lásce! Jak to teď má nejsledovanější pár České republiky?

Rázem se tihle dva stali nejsledovanějším českým párem!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Sotva Jiří Kajínek opustil brány rýnovické věznice, nalepili se na něj nejen fanoušci a novináři, ale také drobounká blondýnka. Už se ví, že se jedná o vězňovu dlouholetou lásku, psycholožku Magdu G. z Brna. A jak to vlastně tihle dva spolu mají? Magda už je oficiálně Kajínkova přítelkyně!

„My se s paní doktorkou známe celý život. Nikdo o tom nevěděl a ona za mnou jezdila jako nikdy nikdo,“ svěřil se v nedávném rozhovoru pro Blesk. cz. Svou vyvolenou se však snaží chránit před pozorností médií, jak to jen jde.

„Víte, ona nikdy nestála o to, aby byla v médiích. My jsme věděli, že to nejde utajit, ale snažili jsme se. O mně klidně pište, kde jsem byl, zmapujte to, mně to nevadí. Jde mi jen o klid pro paní doktorku, protože ona si nezaslouží, aby kolem ní byl nějaký rozruch… Nepřeje si žádné rozhovory,“ uvedl dále.

Magda se však již v roce 2014 s jejich vztahem svěřila časopisu Týden, tehdy to vypadalo, že jí publicita tolik nevadí. To však Jiří Kajínek také uvedl na pravou míru: „To bylo trošku jinak. To byl na ni podraz! Co se stalo, nebylo seriózní, bohužel… Až bude někdy v budoucnu chtít rozhovor, tak řekne ano. Ale teď nemá zájem,“ dal jasně najevo jejich postoj propuštěný vězeň.

Související články

Další články