Nejznámější omilostněný vězeň v Česku si s partnerkou vyrazil jen na čtyři dny na Korfu. „Víc jsme nemohli kvůli našim pracovním závazkům. Ale i tak jsme si užili opravdu krásnou dovolenou, koupání a skvělý hotel, kde nám nic nechybělo,“ rozplýval se Jiří Kajínek.

Sám netušil, že zažije i něco, co mu strašně dlouho chybělo. „Já vím, že to je asi blbost, ale pro člověka, s nímž se skutečně každý den někdo fotí a ptá se na jeho soukromí, bylo na celé dovolené nejúžasnější, že jsme se ubytovali v hotelu, kde jsme byli jediní Češi a nikdo mě nepoznal. Byly to čtyři dny naprosté anonymity a bylo to strašně úžasné,“ prozradil Kajínek s tím, že nečekal, že si s partnerkou užijí opravdu naprostý klid, kdy se budou moct věnovat jen sobě a užívat si svůj partnerský vztah.

„Návrat do reality trošku bolel, ale nejhezčí na tom je, že máme zase nějaké společné zážitky, na které budeme rádi vzpomínat,“ přiblížil Kajínek, který si s partnerkou pořídil i nového psa. „Máme přírůstek do rodiny,“ dodal s úsměvem.