Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek pořídil vůz za 3,5 milionu korun. Kde tolik peněz vzal? Tohle vás překvapí!

Jiří Kajínek si vychutnal dovolenou na Korfu…
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Pořídil si auto za 3,5 milionu korun a někteří lidé okamžitě začali řešit, kde na to vzal... Jiří Kajínek (57) se totiž řadí k lidem, kteří jsou opředeni velkou záhadou. Jak si muž, který strávil 23 let ve vězení, může dovolit pořídit luxusní auto v hodnotě bytu v Praze?

Vždy se řadil k lidem, kteří nerozhazují. Vždy miloval auta značky Mercedes a před týdnem si takový pořídil. A to v ceně okolo 3 a půl milionu korun. „Mám ho z Německa a teď ho mám pár dnů. Je to prostě auto, které je pro hodně náročné. Cestovat s tímhle mercedesem je prostě radost,“ řekl redakci eXtra.cz muž, který na svou svobodu čekal neuvěřitelných 23 let.

Jenže lidé se na internetu okamžitě začali dotazovat, kde na to vzal. Kdo ale zná Jiřího Kajínka, moc dobře ví, že o penězích nikdy veřejně nemluví. „Já se o penězích nebavím,“ řekl eXtra.cz, když jsme mu položili dotaz, jestli si na auto vydělal, či měl našetřeno.

Kajínek měl jistě našetřeno z minulosti. Existuje několik variant, jak je možné, že muž, který byl více než 20 let za mřížemi, má po propuštění miliony. Nějaké peníze dostal díky filmu, na kterém spolupracoval. V knihkupectvích se objevila i kniha o jeho životě. A úspory rozhodně měl. Aktuálně si vydělává i tím, že pořádá přednášky a mluví se o tom, že po propuštění dostal něco od sponzorů. Vyloučeno není ani dědictví…

Nejznámější český omilostněný vězeň o svých financí jen těžko promluví. Ale jisté je jedno, rozhodně se neřadí k lidem, kteří mají hluboko do kapsy. Naopak, Kajínek se řadí k lidem, kteří si peníze rozhodně uměli vždy „vydělat“.

Související články

Další články