Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek občanem roku: Prozradil, jak se učí novým věcem, co chce nyní dělat a kde bydlí!

Jiří promluvil!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 63 fotografií
Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek se začíná pomalu rozkoukávat po světě. Jeho návrat do normálního života nebyl zas tak strašný, jak se v posledních dnech zdá. Kajínek si začíná pomalu zvykat na nové věci. Televizi Nova třeba prozradil, že o pracovní nabídky nouzi nemá, peněz má dost, a také že si řádně platí zdravotní pojištění.

I když byl Jiří Kajínek ve vězení neuvěřitelných třiadvacet let, na svobodě si začíná vcelku rychle zvykat. Mnozí pochybovali o tom, zda se vůbec dokáže začlenit do dnešní společnosti a jestli pochopí všechny novodobé technologie.

Kajínek však s tím nemá nejmenší problémy. „Byl jsem 23 let v pekle a teď jsem v ráji. A ten ráj je úžasný a já si to užívám,“ prozradil Kajínek TV Nova s tím, že se do běžného života začleňuje bez problémů.

Dokonce řekl, že si poctivě platí zdravotní pojištění. „Mám účet v bance, platím zdravotní pojištění. Všechno tak, jak má být.“ Dále se svěřil s tím, že nouzi o pracovní nabídky rozhodně nemá. Prozatím zvažuje, komu odepíše a do čeho se pustí.

„Na to, že jsem byl zvyklý o půl osmé ležet v posteli a sledovat zprávy, tak na to teď nemám opravdu čas,“ řekl. Kajínek si pořídil už chytrý telefon a umí s ním bez problémů zacházet. Naučil se už odesílat emaily a pomalu se seznamuje s dalšími dovednostmi moderní doby. Prozatím stále pobývá v Brně, ale definitivně se ještě nerozhodl. Je tedy možné, že se nakonec se svou láskou přesídlí zpět do Prahy.

„Mám bezdotykovou kartu, takže si můžu vybrat peníze, zaplatit bezdotykově, vybrat peníze, všechno běží, jak má,“ dodává Kajínek.

Související články

Další články