Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jiří Kajínek o smrti maminky: Bachaři s ním krutě vyběhli!

+ Dalších 9 fotografií
"Rodiče mne milovali takového, jaký jsem," říká Jiří Kajínek v připravovaném dokumentu Já, Kajínek, který bude vysílat TV Prima. Dětství strávil se svou sestrou v Prachovicích u Chrudimi a s maminkou k sobě měli velmi blízko. Když onemocněla, bylo to pro něj velmi náročné, a dokonce se pokoušel podplatit lékaře, aby se o ni lépe postarali. Opravdová rána ale přišla až ve vězení.

"Maminka zemřela v roce 1990 a tatínek se sestrou mi poslali parte. Vězeňská služba mi zadržela poštu, to parte mi nedali. Zamlčeli to, že moje maminka zemřela. Tvářili se, jako když se nic neděje. Když bylo 14 dní po pohřbu, tak mi milostivě předali parte a řekli, že se to zpozdilo, že oni za to nemůžou. Bylo to proto, aby ten člověk nemohl chtít se účastnit pohřbu své nejbližšího," říká Kajínek v připravovaném dokumentu.

Tou dobou prý neměl s bachaři dobré vztahy a ti se mu snažili házet klacky pod nohy, jak jen to šlo. Právě proto mu měli zamlčet tak zásadní a smutnou životní událost.

"V noci jsem ve vězení prosil maminku, aby mi odpustila. Odpustila za to, že jsem jí nemohl pomoct. Šílený. A ležím ve vězeňský posteli za něco, co jsem neudělal, kvůli nějakým hovadům, a prosím vlastní matku, aby mi odpustila, protože jsem jí nemohl pomoct," uzavírá nejslavnější český vězeň svou zkušenost.

Podívejte se také v galerii na fotky Jiřího s maminkou. Jakoby si z oka vypadli! Ta podoba je neuvěřitelná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy