Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jiří Kajínek do starého železa rozhodně nepatří: Mám jeden životní sen, který bych si chtěl ještě splnit

Jiří Kajínek do starého železa rozhodně nepatří: Mám jeden životní sen, který bych si chtěl ještě splnit
Zdroj: archiv Jiřího Kajínka
+ Dalších 7 fotografií
plány
Před zhruba třemi lety sledovalo propuštění Jiřího Kajínka (59) prakticky celé Česko. Za mřížemi strávil dlouhých 23 let a nakonec se mu dostalo milosti od prezidenta České republiky Miloše Zemana (75). Od té chvíle se Jiří Kajínek snaží příliš nevyčnívat a žít naprosto normálním a spokojeným životem. Redakci eXtra.cz Jiří prozradil, jaké plány má do budoucna a co je jeho doposud nesplněným životním snem.

Před třemi lety byl kolem Jiřího Kajínka pořádný humbuk a nikdo si nechtěl nechat ujít jeho propuštění na svobodu. Jiří několik měsíců neměl chvíli klidu a soukromí, protože jej všude sledovali nadšení fanoušci, kteří se s ním chtěli fotit.

V současné době žije Jiří v Brně se svojí přítelkyní Magdou a je spokojený a šťastný. V minulosti vyvstaly otázky, zda by do toho nechtěl Jiří po propuštění na svobodu se sympatickou Magdou praštit. Zatím ale veselka není v plánu.

"Určitě byste se to dozvěděli, já bych nic takového netajil. Ani nevím, zda by se mi to vůbec podařilo," řekl s úsměvem redaktorce eXtra.cz. "I přes koronavirovou krizi se chystám na dovolenou do Itálie. Česko je nádherná země, o tom žádná, ale chybí nám tu zkrátka moře. Ráno sednu do auta v Brně a večer jsem v Itálii a můžu si užívat moře a slunce," říká Jiří Kajínek, který je momentálně hvězdou sociálních sítí.

"Mám Instagram a teď jsem rozjel i YouTube. Všechno si spravuji sám." Sympatický Jiří ale dodává, že má ještě jeden nesplněný životní sen. "Velmi rád bych očistil své jméno. Stále se najdou lidé, kteří si myslí, že nejsem nevinný, a to bych si přál změnit. Pracuji na obnovení řízení, které je ve stadiu rozpracovanosti."

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy