Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Kajínek by si poradil i bez Zemana: Měl promyšlený plán na útěk do Karibiku!

Jiří Kajínek měl plán B.
Zdroj: Profimedia, TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
Jiří Kajínek je bezesporu nejslavnější český vězeň. Jednou se mu z vězení podařilo utéct a byla to velkolepá akce. Na několik týdnů se stal hvězdou číslo 1 a všichni hltali informace o pátrání. Nakonec byl před Vánoci zatčen a opět putoval za mříže. Z vězení se dostal až díky milosti Miloše Zemana, ale na tu nespoléhal.

Měl promyšlený plán, jak se dostat ven, což potvrdil v připravovaném dokumentu TV Prima Já Kajínek. Prý by se dostal až do Karibiku, kde je teplo a navíc tam má známé, kteří by mu pomohli.

„Kdybych nedostal milost, už bych byl dnes v Karibiku. Bylo to připravené, dlouho připravené. Ale utíkejte z vězení, když vám pořád někdo slibuje, že se to vyřeší, že se na svobodu dostanete legálně. Ale protože se pořád nic nedělo, stanovil jsem si termín, do kterého počkám,“ překvapil Kajínek.

Stále se bojí, že se mu někdo bude chtít pomstít, a proto si nechává detaily o útěku pro sebe. Něco málo přeci jenom prozradil. „Prostě to bylo hodně blízko a byl jsem pevně rozhodnut, že po těch 17 letech, kdy si ze mne všichni dělali srandu, uteču. No a do toho přišel Miloš Zeman, který v Čáslavi prohlásil, že v mém případě uvažuje o milosti.“

Ve vězení nechtěl strávit zbytek života a geniálně promyšlený útěk měl být jeho „majstrštyk na závěr“, svěřil se v dokumentu, který v neděli večer odvysílá TV Prima.

Související články

Další články