Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jiří Dvořák recykluje outfity jako vévodkyně Kate: Jednu košili nosí na akce už řadu let

Jiří Dvořák se své oblíbené košile jen tak nevzdá.
Zdroj: Profimedia/Herminapress/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 10 fotografií
Stejná košile

Oblíbený herec Jiří Dvořák (56) nosí do společnosti jednu a tu samou košili. Výjimku neudělal ani na červeném koberci ve Zlíně, kde se koná filmový festival, na němž nechybí ani redakce eXtra.cz. Opět měl na sobě svou košili, kterou si oblékl například už v roce 2022 na křtu knihy Belinda v pražském Luxoru. Dvořák tak jde zřejmě s dobou a stejně jako vévodkyně Kate recykluje outfity.

Jiří Dvořák je jeden z nejcharismatičtějších herců v českém filmovém rybníčku. Mnozí ho milují za roli čerta v pohádce Anděl Páně, další zase jako detektiva v minisériích Ďáblova lest nebo Ztracená brána. Natočil toho ale mnohem víc. Proslavil se také jako dabér se sympatickým hlasem, který propůjčil hlas například Danielu Craigovi coby Jamesi Bondovi či britskému elegánovi Colinu Firthovi.

Dvořákova oblíbená košile

Ač je Dvořák na červeném koberci pečený vařený a leckdo by řekl, že už za tu dobu pro takové události vytříbil svůj šatník, opak je zřejmě pravdou. Herec do společnosti nosí stále jednu stejnou košili. Ta je hodně pestrobarevná a někdy až i nehodící se pro některé z akcí. Jako například teď, kdy ji herec vynesl na filmový festival do Zlína, kde se celebrity procházely po červeném koberci.

Není to poprvé, co barevnou košili ukázal fotografům. V říjnu 2022 si ji oblékl na křest knihy Belinda, kde stránky pokřtil společně s herečkou Michaelou Maurerovou a moderátorkou Jolkou Krásnou. A to stále není všechno. Pestrý kus oblečení si vzal i na premiéru minisérie Volha, která se konala letos v březnu v Lucerně, kde byla i redakce eXtra.cz. Těžko říct, zda Dvořák má ke košili speciální vztah, ale je možné, že se třeba inspiroval vévodkyní Kate Middleton, která jde s dobou a recykluje své šaty.

Pyšní rodiče

Jiří Dvořák se sice svým výběrem outfitů pyšnit nemůže, na co ale může být hrdý, je jeho dcera Anna Dvořáková, která jde svým rodičům pomalu, ale jistě v patách. Její matka a bývalá žena Dvořáka Barbora Munzarová ji v jejích krocích podporuje, jak sama mladá vycházející herečka potvrdila v pořadu ShowTime. "Moje mamka mě hodně podporuje, navíc teď začala učit na konzervatoři," smála se Anna v primáckém pořadu o celebritách.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy