Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Jiří Dvořák o úspěších dcery Anny: Její tvorba mě fakt baví, občas si k ní zajdu pro radu, říká

+ Další 4 fotografie

Anička Dvořáková (20), dcera bývalých partnerů Jiřího Dvořáka (55) a Báry Munzarové (50), je jedna z nejúspěšnějších českých influencerek, kterou sleduje víc než milion fanoušků na sociálních sítích a rodiče jsou na ni velmi hrdí. Herec Jiří Dvořák redakci eXtra.cz prozradil, jak její úspěch prožívá, zda spolu neplánují i společnou tvorbu, a s úsměvem se svěřil, s jakými problémy mu Anička čas od času pomůže. 

Anna Dvořáková je nejen půvabná, ale také talentovaná žena. Ve svých dvaceti letech je velmi úspěšnou influencerkou na TikToku, kde tvoří krátká, ale tak chytlavá a propracovaná videa, že si dokázala získat přes 1,2 milionu věrných příznivců. Ve videích je velmi znát, že podědila herecký cit po rodičích Jiřím Dvořákovi a Báře Munzarové.

Jiří Dvořák o dceři Aničce: Její tvorba mě baví, řekl

A právě oblíbený herec se redakci eXtra.cz svěřil, že je na svou dceru hrdý a její tvorba ho baví.

"Tuhle cestu si našla sama a já jsem docela rád za to, že tam nesdílí, co snědla k snídani nebo kdy se vrátí z toalety. Vytváří si tam vlastní příběhy, a teď tam má téma Marvel. Docela mě to baví a musím říct, že jsem použil i větu: 'Aničko, říkám to nerad, ale tohle je fakt dobrý.' Dělá to s nějakým vkusem, a když ji to baví, tak ať to dělá. Pořád lepší, než kdyby vysedávala po hospodách a tahala se po nocích. Jsem rád, že si tento koníček našla a třeba ji bude časem i živit, to záleží na ní," svěřil se Jiří Dvořák se slovy, že už jako otec a dcera jedno video natočili, avšak neví, zda se vůbec zveřejnilo.

"Před časem jsme jedno video natočili, ale nevím, zda ho tam dala. Do Marvelů se moc necpu, ač to mám rád. Párkrát jsme spolu před kamerou byli, ale jen tak lehce. Takže uvidíme, nezáleží to moc na mně. Je to spíš její projekt," řekl oblíbený herec, který si čas od času dojde ke své dceři i pro nějakou tu radu. Dvořákovi nové technologie nic neříkají, a tak když ho trápí i nějaký menší problém s telefonem, tak prý raději kontaktuje svou dceru Aničku.

U ne zcela kladných rolí se charakter hledá snáz

I herec Jiří Dvořák patří k osobnostem, bez kterých by nebyly Vánoce to pravé ořechové. A to konkrétně díky jeho ikonické roli Uriáše v pohádkách Anděl Páně. Aktuálně má herec výraznou roli v nové pohádce Největší dar, kde hraje boha sváru a zla Černoboga. Zdá se, že role záporáků jsou pro Jiřího jako stvořené.

"Je to bůh sváru a je mu dobře, když se lidi hádají. Alespoň je tam co hrát. Nejsou to chemicky čisté, spravedlivé a bezchybné role, to za dvě minuty nemáte co ukázat, protože je to pořád stejné. U těchto ne zcela kladných rolí se dá charakter najít snáz, proto mě to baví," prozradil Jiří Dvořák na projekci pohádky, kde nechyběla redakce eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy