Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jiří Dvořák dostal plný počet bodů, ze StarDance nakonec za obrovského potlesku odchází Dalibor Gondík!

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
stardance
StarDance se těší veliké oblibě. U obrazovek netrpělivě čekal nespočet diváků, aby se podívali, jak hvězdy tančí. Tentokrát byli porotci překvapivě pozitivní. Celý večer se nesl v duchu velmi dobré nálady a dokonce poslední taneční pár, Jiří a Lenka, obdržel od poroty čtyřikrát deset bodů, což je vůbec nejvíce!

Dnes se konalo páté soutěžní kolo StarDance, kde o postup zabojovalo šest tanečních párů a všichni předvedli skvělé výkony. V dnešním díle dokonce padlo první nejvyšší hodnocení 40 bodů, a to konkrétně pro pár Jiří Dvořák a Lenka Návorková. Naopak nejméně bodů obdrželi Pavla Tomicová a Marek Dědík.

Nejvíce ale kartami zamíchají vždycky diváci a ani dnes tomu nebylo jinak. Tentokrát vypadl moderátor Dalibor Gondík a jeho partnerka Alice Stodůlková. „Pro mě je to neuvěřitelný úspěch a pecka, být tady. Tohle je pro mě výhra, že jsem mohl odtancovat to vše, co tady bylo. Chci moc poděkovat za poslední čtyři měsíce našeho společného života taneční partnerce Alici a mé ženě, která teď určitě u televize brečí,“ řekl po vypadnutí Dalibor.

V soutěži ještě zbývají tyto páry: Pavla Tomicová a Marek Dědík, Daniela Písařovicová a Michal Mládek, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, David Svoboda a Veronika Lálová a Veronika Arichteva která dnes ukázala víc než chtěla, společně s Michal Necpál.

Související články

Další články