Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Jiří Dvořák dostal plný počet bodů, ze StarDance nakonec za obrovského potlesku odchází Dalibor Gondík!

+ Další 4 fotografie
stardance
StarDance se těší veliké oblibě. U obrazovek netrpělivě čekal nespočet diváků, aby se podívali, jak hvězdy tančí. Tentokrát byli porotci překvapivě pozitivní. Celý večer se nesl v duchu velmi dobré nálady a dokonce poslední taneční pár, Jiří a Lenka, obdržel od poroty čtyřikrát deset bodů, což je vůbec nejvíce!

Dnes se konalo páté soutěžní kolo StarDance, kde o postup zabojovalo šest tanečních párů a všichni předvedli skvělé výkony. V dnešním díle dokonce padlo první nejvyšší hodnocení 40 bodů, a to konkrétně pro pár Jiří Dvořák a Lenka Návorková. Naopak nejméně bodů obdrželi Pavla Tomicová a Marek Dědík.

Nejvíce ale kartami zamíchají vždycky diváci a ani dnes tomu nebylo jinak. Tentokrát vypadl moderátor Dalibor Gondík a jeho partnerka Alice Stodůlková. „Pro mě je to neuvěřitelný úspěch a pecka, být tady. Tohle je pro mě výhra, že jsem mohl odtancovat to vše, co tady bylo. Chci moc poděkovat za poslední čtyři měsíce našeho společného života taneční partnerce Alici a mé ženě, která teď určitě u televize brečí,“ řekl po vypadnutí Dalibor.

V soutěži ještě zbývají tyto páry: Pavla Tomicová a Marek Dědík, Daniela Písařovicová a Michal Mládek, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, David Svoboda a Veronika Lálová a Veronika Arichteva která dnes ukázala víc než chtěla, společně s Michal Necpál.

Mohlo by vás zajímat

Další články