Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Jiří Denisa Procházka zboural UFC: Reyese královsky knockoutoval, přežil hroznou nálož

Jiří Denisa Procházka zboural UFC: Reyese královsky knockoutoval, přežil hroznou nálož
Zdroj: Se souhlasem UFC
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Vítěz

Jiří Denisa Procházka (28) senzačně zvítězil nad svým americkým soupeřem Dominickem Reyesem (31). Toho dostal loktem s otočkou. Procházka ze sebe dostal absolutní maximum, skoro to vypadalo, že tvrdé rány nevnímá.

Brutální boj

Jiří Procházka oslavuje další velké vítězství. Svým smrtícím loktem ukončil zápas s obávaným americkým soupeřem Dominickem Reyesem. Ten dostal loktem z otočky a o vítězi bylo v tu ráno jasno. Celý zápas byl plný tvrdých úderů, Jiří Procházka vystoupil na UFC už podruhé.

Je to úžasný pocit. Ale Dominick byl skvělý soupeř. A je to i perfektní chlap. Před a po souboji jsem z něj necítil žádnou zášť, šlo jen o zápas, a tak to mám rád,“ chválil český samuraj poraženého. „Byl jsem trochu nervózní. Ale titulový zápas a celý matchmaking pro mě není tak důležitý, pro mě je zásadní cesta. Užívat si těžkých soupeřů a sdílet s nimi klec. Tenhle zápas byl skvělý a užil jsem si to, líbilo se mi Dominickovo zápasnické IQ. Musím ještě na hodně věcech pracovat,“ nešetřil Jiří Procházka sebekritikou.

Absolutní vítězství

Reyes je umělcem smíšených bojových umění. "Jiří rychle získal velký hype, který jsem v minulosti měl taky. Teď mám šanci znovu ho ukrást pro sebe," doufal Američan před zápasem.

Reyes sice započal zápas párem tvrdých kopů, na Procházku ale nestačil. Ten si totiž šel pro vítězství i přes tvrdé rány, které sice dostával, ale v ringu téměř jako by je nevnímal. Chvíli se odehrával zápas na zemi, pak se bijci začali nahánět po kleci a Procházka ze sebe vytřískal maximum.

"Chtěl jsem ukázat krásu tohoto umění, občas jdu ale příliš rychle za vítězstvím," přiznal Procházka v interview po skončení zápasu a dodal, že se stále učí, a je tedy přirozené, že dělá chyby. Souboj ale označil za hezký.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy