Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jiří "Denisa" Procházka čeká na životní lásku: Jak si představuje ženu snů?

Jirka si jde v UFC pro titul.
Zdroj: profimedia
MMA

Titul už má téměř na dosah. MMA zápasník Jiří "Denisa" Procházka (28) předvedl v hlavním zápase UFC neskutečný boj, kdy dokázal porazit amerického soupeře Dominika Reyese, kterému se stal osudný Jirkův ostrý loket, který rozhodl ve prospěch Jiřího a ten se stal vítězem. Ty největší kariérní úspěchy již slaví a stále posouvá jejich hranice. Když jde ale o jeho soukromí, jakou by si představoval svou ideální partnerku do života? Procházka prozradil, že priority má jasně stanovené.

Jiří Procházka zvedl opět ze židle všechny své fanoušky, kteří byli svědky dechberoucí podívané, kterou předvedl v hlavním zápase večera organizace UFC. Pořádná přestřelka mezi Jiřím a Dominikem Reyesem byla potem a krví prolitá show od začátku až do samotného konce, kdy se rodákovi z Hostěradic podařilo ve druhém kole po několika tvrdých úderech porazit ostrým loktem z otočky svého soupeře a jeho cesta za titulovým opaskem se opět o něco zkrátila.

Ideální partnerka? Priority má Procházka jasně dané

Uznávaný český bijec má statisíce fanoušků po celém světě včetně fanynek, o které zajisté nemá nouzi, navzdory tomu je ale údajně už nějaký ten rok od rozchodu s právničkou Kamilou bez partnerky a na svou životní lásku tak stále čeká. Pro Nova Sport nedávno alespoň prozradil, jakou má o své ideální partnerce představu.

"Moje vysněná partnerka... takové ty krásné rysy, co chce každý chlap. Oddanost, krása, nejen ta vnější, ale i ta vnitřní především. A hlavně aby to byla pravá žena. Aby se dokázala postarat o domácnost a o děti. Ale o tom zatím nechci přemýšlet," svěřil se Procházka, pro kterého je teď hlavním cílem získání titulu v UFC, který už má téměř na dosah. "Vítězství, UFC titul a potom děj se, co děj. Do budoucna určitě rodinu a předávat zkušenosti lidem dál. Ale to vše chce ještě čas," dodal.



Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy