Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Jiří Bartoška bude dědečkem: Dcera Kateřina je v 7. měsíci těhotenství

Jiří Bartoška dědou: Dcera Kateřina Bartošková je v 7. měsíci
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Miminko

Jiří Bartoška se stane dědečkem. Jeho dcera Kateřina je už v sedmém měsíci těhotenství, přiznal prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech webu Super.cz. Vnouče hodlá herec jen a jen rozmazlovat, do výchovy se plést nebude.

Jiří Bartoška bude děda

Prezident Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech se stane dědečkem. "Na vnouče se moc těším," prozradil herec Jiří Bartoška (74) pro web Super.cz. Jeho dcera Kateřina je v sedmém měsíci těhotenství. Veřejnost o tom neměla ani ponětí, dokud se Kateřina neukázala na zahájení filmového festivalu už s nepřehlédnutelným těhotenským pupíkem.

Jiří Bartoška se už své nové životní role nemůže dočkat. Do výchovy ale budoucím rodičům zřejmě mluvit příliš nebude. "Rodiče jsou od toho, aby vychovávali. Babičky a dědečci od toho, aby rozmazlovali. Já se těším na to, že budu rozmazlovat," těší se Bartoška na to, až zahrne vnoučka anebo vnučku maximem lásky.


Kateřina Bartošková se společenským akcím spíše vyhýbá a své soukromí příliš neodhaluje. Kromě ní má herec Jiří Bartoška s manželkou Andreou ještě mediálně výrazně známějšího syna Jana, kterému ale nikdo neřekne jinak než Janek Bartoška.

Související články

Další články