Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jirešová z Ordinace se svlékla do sexy prádla, s Podhůrským předváděla kopulační pohyby a sado maso. K čemu ta podívaná?

Zdeněk Ivanu pořádně vypráskal.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Zdeněk Podhůrský (55), který je v českém šoubyznysu považován za všeuměla, kterému žádné odvětví není cizí, chytil okamžitě za pačesy příležitost zahrát si v komediálním představení po boku Ivany Jirešové (36).

Půvabná herečka, kterou proslavilo účinkování v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě, se ve hře prohání ve spodním prádle, což je pro diváky velké lákadlo. Jirešová vypadá pořád skvěle, díky józe má tělo jako proutek. „Podhůrák“ má navíc ve scénáři napsáno, že musí svou hereckou kolegyni několikrát zmrskat páskem, takže si na své přijdou i milovníci lehkých sado maso hrátek.

„Iva je skvělá parťačka a to představení si opravdu užíváme. Je to zábava pro diváky i pro nás. A být s Ivou v posteli, to se hned tak někomu nepoštěstí,“ tvrdí se smíchem Podhůrský, jehož partnerka Ilona sledovala celé představení v první řadě, a i když se tvářila jakoby nic, rozhodně jí nevěříme, že by s ní pohled na partnera laškujícího se sexicí Jirešovou nic nedělal.

Související články

Další články