Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

První slova Ivany Jirešové po konci v Survivoru: Hejty po návratu ji ničily, sama přitom neměla na výběr

Ivana Jirešová promluvila o své účasti v Survivoru 2024.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Se souhlasem TV nova
+ Dalších 8 fotografií
Survivor

Ivana Jirešová je další v pořadí, kdo opustil reality show Survivor 2024. Přestože se o jejím odchodu z drsné soutěže ví už nějakou dobu, herečka oficiálně vypadla až ve středečním 14. dílu. "Myslím si, že to šlo ještě dotáhnout dál. Fyzicky jsem byla slabá, ale hlavou to ještě šlo," svěřila se redakci eXtra.cz Jirešová, která po návratu z ostrova čelila lavině kritiky. Hned několikrát byla totiž spatřena na veřejnosti a lidé okamžitě začali spekulovat, že svoji účast v soutěži dobrovolně vzdala jako i někteří jiní účastníci.

Herečka Ivana Jirešová patřila mezi slavné tváře, které se zúčastnily třetí řady populární show Survivor. Na svou účast v drsné reality show vzpomíná s úsměvem na tváři. "Byla jsem opravdu nesmírně šťastná, že jsem tam byla. Věděla jsem, že nejsem typ intrikáře, a chtěla jsem si vyzkoušet, jestli funguje, když člověk k tomu přistupuje čestně a pravdivě, že nemusí lhát. Samozřejmě nějaké malé intriky jsou potřeba, když je to hra, ale ono se potom i do té hry promítá, čeho je člověk schopen v normálním životě, když se dostane do krize," rozpovídala se Ivana pro eXtra.cz o své zkušenosti v drsné show, v níž strávila celkem 34 dnů.

"Myslím si, že to je skvěle vymyšlená soutěž, protože máte hlad, jste nesmírně unavení a ten tlak je ze všech stran, takže ten nadhled téměř všichni pomalu ztratí a ukáže se jejich pravá podstata. Ale věřím, že jsou lidé, kteří tu lidskost ani v kritických chvílích neztratí," je přesvědčená herečka, kterou mrzí, že se na ostrově nezdržela déle.Jak sama uvedla, čím déle času trávila na ostrově, tím lépe se cítila. Navíc svou účast v drsné show zvládala velmi statečně. Přestože patřila mezi slabší články kmene Titánů, žádný souboj nevzdala a snažila se ze sebe vydat maximum. V rámci společenské hry Ivana rovněž příliš nevyčnívala. Jak ale sama redakci eXtra.cz prozradila, zůstat v pozadí byla součást její strategie.

Vítězství přeje Mártymu

"Moje taktika i v životě je být pozorovatel, zjišťovat ty situace, jaké jsou, protože máte nejlepší možnost zjistit co nejvíc informací. A myslím si, že to šlo ještě dotáhnout dál. Fyzicky jsem byla slabá, ale hlavou to ještě šlo," objasnila Jirešová, která před svým odchodem stihla ještě dát polovinu své imunity Mártymu. "Přála bych si, aby Marty vyhrál. Zkrátka aby to vyhrála dobrá duše," má jasno.

Ivana dále uvedla, že není stoprocentní fanynka Survivoru. "Nejsem ta, která by sledovala všechny soutěže a na vše se pečlivě připravovala jako Lovci, to se nedá srovnat. Ale určitě jsem tam šla s tím, že se chci dostat co nejdál," přiznala.

Přejídala se jako zvíře

Ivana Jirešová na ostrově zhubla minimálně čtyři kila. Po vypadnutí z ostrova se ale prý ládovala takovým způsobem, že jedla klidně pět jídel denně. "Opravdu jsem se přejídala jako zvíře, a to jsem ještě na ostrově před všemi chytračila, aby začali jíst postupně zeleninu, ovoce," smála se Ivana, která už má zpět svou normální váhu.


Po návratu z ostrova se Ivana stala terčem nechutných hejtů. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 totiž byla spatřena na nákupech či v divadle. Nedávno přijela také vyzvednout svou dceru Sofii. "Musím říct, že mě to překvapilo i bolelo. Bylo to zbytečné, protože ani nebylo řečeno, za jakých okolností jsem skončila, ale lidé to vzali tak, že jsem odstoupila. Dokonce mi někdo napsal, proč se neschovávám jako Rachel v Dubaji. Připadalo mi to legrační, protože tady mám rodinu a živí mě herectví a to, že na mě přijdou lidé, takže si nemohu dovolit být měsíc bez práce," hájila se herečka s tím, že pro její postup televize Nova měla pochopení.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy