Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jiní by kvůli takové nabídce vraždili, ale Bára Poláková odmítá lukrativní kšeft! Zbláznila se?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Zpěvačka hitu Nafrněná a partnerka herce Pavla Lišky je nucena na čas opustit hudební pole, a to i přes skutečnost, že zažívá zlaté časy. Jenže brzy už bude Barbora Poláková dvojnásobnou maminkou, a tak jí moc čas na poskakování na pódiích nezbude.

Pro mnohé fanoušky to je zdrcující zpráva, pro kterou musí mít ale pochopení. "Moc se těším na léto. Máme tam naplánovaných pár koncertů, i když fakt jen malinko… Se dvěma miminky už to nebude taková sranda a já bych je nerada šidila… vlastně i sebe," vysvětlila Poláková důvod, proč se na čas stáhne a že to není kvůli tomu, že by byla nafrňená.

A právě kvůli roli maminky dokonce odmítá i nabídky, po kterých její kolegové slintají jako hladoví psi "Dost nekompromisně odmítám i lukrativní nabídky. Má manažerka se z toho hroutí,“ uvedla Bára v rozhovoru pro magazín ProMaminky.

Poláková už má s Liškou roční dceru, kterou pojmenovali po hrdince pohádkové knížky Ronja. A jistým pohledem na rozhodnutí zpěvačky se dá konstatovat, že za peníze si člověk zkrátka všechno nekoupí. V případě Báry to platí dvojnásobně. My jí přejeme, aby si maminkovskou roli pořádně užila...

Související články

Další články