Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jindy upjatá a nudná Lucie Vondráčková to na Slavících pořádně rozjela: Na párty řádila jako ďas

Takhle řádila Lucie Vondráčková!
Zdroj: archiv
+ Dalších 66 fotografií
Lucie Vondráčková si odskočila ze zahraničí a přijela do Česka, kde se zúčastnila předávání cen Český Slavík. Pro některé diváky bylo překvapením, že se vůbec umístila, protože v Česku prakticky už nežije a nic nového doposud nevydala. Zpěvačka měla z výhry velkou radost a taky to na after párty řádně rozjela.

Lucie Vondráčková (37) je u české veřejnosti stále oblíbená, a to i přesto, že se v Česku už příliš nezdržuje. Žije totiž se svým manželem a dvěma dětmi v Kanadě. Zpěvačka si i tak udělala čas a do České republiky zavítala. Při té příležitosti se zúčastnila i předávání cen Český Slavík.

Kupodivu se umístila na třetím místě a pro cenu si došla v hodně odvážné róbě. Lucie na sebe upozornila hlubokým výstřihem a naprosto zastínila zlatou Slavici Lucii Bílou (51).

Zpěvačka jasně zabodovala a vcelku i překvapila. Většinou Lucie působí dost nudně a upjatě, ale tentokrát to na večírku po Slavících pořádně rozjela.

Nejdříve sice postávala jen tak v rohu a cucala minerálku, ale poté to šla rozparádit na parket jako za starých dobrých časů. Takhle se nám, Lucie, líbíš. Půvabná blondýnka ovšem nebyla jediná, kdo si na after párty zařádil.

Ani stříbrná Slavice Ewa Farna (24) nezůstala pozadu a klopila do sebe jeden panák za druhým. Psali jsme ZDE. V podobném duchu pojala párty i moderátorka Gabriela Partyšová (39), která celý večer nedala pivo z ruky . Psali jsme ZDE.

Související články

Další články