Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jindy sexy Anna Kadeřávková předvedla zmuchlaný obličej: Vypadá jako podivný skřet

Někteří fanoušci nebyli rádi.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 48 fotografií
Annu Kadeřávkovou (20) si lidé zamilovali především prostřednictvím seriálu Ulice, kde hrála trochu stydlivou Rozinu. Anička si ze sebe umí dělat srandu, a to dokazuje pořád, zejména na sociálních sítích. Tam také zveřejnila poněkud děsivý snímek svého obličeje. Fanoušci to berou jako dobrý vtip, ale najdou se i takoví, které to mírně znechutilo.

Anna Kadeřávková je mezi mladými lidmi poměrně hodně oblíbená. Svůj život zachytává pomocí krátkých videí na Instagramu a pro mnohé je velkou inspirací. Herečka má za sebou zatím největší roli v seriálu Ulice, ale tím to rozhodně nekončí.

Minulý rok se vypravila do Ameriky, aby se mohla zdokonalovat v angličtině a naučit se něco z modelingu. Anička má opravdu krásnou postavu, což dokazuje na sociálních sítích svými sexy snímky v plavkách.

Tentokrát ale nabyla pocitu, že těch dokonalých fotek postuje už moc, a rozhodla se, že se pochlubí momentkou, na které vůbec nevypadá jako kráska. „Poslední dobou to bylo na mém profilu příliš stylizované a hezké. Skoro jako u těch perfektních insta holek s perfektním make-upem. Fuj, to jsem se lekla,“ napsala na svém účtu a přidala k tomu pro některé hodně vtipnou fotku.

Fanoušci ocenili, že si dokáže dělat srandu sama ze sebe, ale našli se i takoví, kteří si z ní dělají srandu ve smyslu, že vypadá jako zmuchlaný skřet. Holt když si chce ze sebe někdo dělat legraci, musí počítat i s negativními komentáři.

Související články

Další články