Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Jindy rozkošná Tereza Mašková šlápla vedle: Mastné čelo, hogo fogo účes a módní halucinace

Vítězka SuperStar to tentokrát nevychytala.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková (22) má hlas jako zvon, a pokud má někdo z této série šanci uspět a uchytit se v českém šoubyznysu, tak je to právě ona. Co se týče ale jejího šatníku, možná by měla vyhledat pomoc odborníka. Nedávno se ukázala na veřejnosti a nevychytala to s účesem, make-upem a ani s oblečením.

Tereza Mašková se poprvé objevila v talentové soutěži Česko Slovensko má talent před osmi lety. Tehdy vypadala ale úplně jinak a patrně byste ji ani nepoznali. Malá holka s kily navíc, která tápala snad ve všem, kromě zpěvu.

Nevýrazná holka s velkým hlasem okamžitě uchvátila porotu. Bohužel hned potom, co soutěž skončila, tak se po Tereze slehla zem. Sympatická holka z Třince to ale nehodlala vzdát a o pár let později se přihlásila do SuperStar 2018, což jí přineslo nevídaný úspěch.

Rapidně zhubla, obarvila si vlasy narůžovo a hvězda byla na světě. Sympatická zpěvačka má všechny predispozice k tomu, aby se stala velkou hvězdou. Jediné, s čím potřebuje evidentně ještě pomoci, je její vizáž.

Nedávno se ukázala ve společnosti v prapodivném modelu, který jí rozhodně nepadl. Navíc to na fotkách vypadá, jako by Tereza spěchala a nevěnovala dostatečnou pozornost svému účesu. Její výtvor na hlavě připomíná vrabčí hnízdo a mastná pleť celkovému dojmu nepřidává na noblese.

Tak snad se nadějná zpěvačka ze svého přešlapu poučí a příště všem vyrazí dech.

Související články

Další články