Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jindy nádherná Andrea Kerestešová se ukázala bez make-upu: Touhle fotkou vyděsila i otrlé jedince!

Takhle ji vídat nechceme!
Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Andrea Kerestešová je opravdu nádherná herečka, ale před nějakou dobou zveřejnila na svém Instagramu fotku, kterou vyděsila své fanoušky. Je na ní nenamalovaná, divně se ksichtí a její půvab se kompletně vypařil. I když to má být jenom vtip, byli bychom rádi, kdyby se Andrea ukazovala v trochu jiném světle.

Představitelka doktorky Mariky z Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Růžičková (32), dříve Kerestešová, prožívá momentálně šťastné období. Nejdříve se provdala za svého nyní již manžela Mikoláše Růžičku a krátce nato s ním také otěhotněla.

V létě očekávají příchod svého prvního potomka a Andrea Kerestešová se na roli maminky jistě bedlivě připravuje. Původem slovenská herečka se proslavila hlavně seriálem Vyprávěj nebo filmem Rafťáci.

Svůj Instagram sice příliš neplní, ale když přidá nějakou fotku, stojí to za to. Herečka je půvabná, ale tentokrát to moc nevychytala. Ukázala se svým fanouškům, jak vypadá, když na sobě nemá ani vrstvičku make-upu.

Možná by to byla i tak hezká holka, ale to by se nesměla na fotce divně ksichtit. Andreo, takové fotky příště ne. Děsí nás.

Související články

Další články