Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jindřiška z Pelíšků prožívá radostné období: Kristýna Nováková čeká třetí miminko

+ Další 2 fotografie
těhotenství
Herečka Kristýna Badinková Nováková (36) prožívá jedno z nejradostnějších období svého života. Rok po svatbě se svým manželem Viktorem Badinkou (32) očekává své třetí dítě a jejich prvního společného potomka. Informaci serveru Blesk.cz prozradil zdroj ze štábu seriálu Temný kraj, jehož je Kristýna hvězdou.

Kristýna Badinková Nováková je lidem nejvíce známá jako Jindřiška z legendárního snímku Pelíšky, aktuálně však pracuje na kriminálním seriálu Temný kraj. Tam se seznámila i se svým nynějším manželem Viktorem, který je bratrem herečky Michaely Badinkové. Z té se teď stane tetička.

Z předchozího manželství s Jaroslavem Fuitem má Kristýna dcery Rózu (9) a Márinku (5), vztah ale nefungoval. Pár se rozvedl a Nováková si v srpnu roku 2018 vzala choreografa Viktora Badinku. S ním teď čeká první společné miminko. „Už je to dost vidět,“ prozradil pro server Blesk.cz zdroj ze štábu.

Mohlo by vás zajímat

Další články