Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jindřichův Hradec pátrá po lotrovi: Pachatel podřízl kozu z vánočního betlému

Zdroj: pixabay.com
Odporný čin
V Jindřichově Hradci došlo k nechutnému činu. Město zdobí živý vánoční betlém, jehož součástí jsou i zvířata. Neznámý zloděj pronikl do ohrady se zvířaty, kde si vyhlédl kozu, kterou na místě podřízl a odnesl si ji s sebou.

Město Jindřichův Hradec má během vánočního období skvělou výzdobu, jehož součástí je i živý betlém. V betlémě můžeme krom lidí v kostýmech vidět i živá zvířata.

V místě mezi zimním stadionem a budovou Svatého Floriána v Růžové ulici se nachází výběh ohrazený zhruba metr vysokým plotem. V ohradě na volně přístupném prostranství se pohybují ovce, anglonubijské kozy, které můžeme vidět v jindřichohra­deckém betlému.

V neděli kolem jedenácté hodiny večer tam došlo k nechutnému činu. Zatím neznámý pachatel přelezl plot a vyhlídl si tam jednu z koz. Přinesl si i vlastní nůž, kterým v ohradě koze podřízl krk a nebohé zvíře si odnesl s sebou.

Podle informací policie způsobil škodu za minimálně 10 tisíc korun. „Občané, pokud jste viděli pachatele při činu, nebo znáte jeho totožnost, sdělte tyto informace jindřichohradeckým policistům cestou tísňové linky 158,“ vyzývá případné svědky policejní mluvčí Hana Millerová.

Související články

Další články