Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Jim Carrey promluvil o vztazích: Představitelka Bridget Jones byla jeho životní láskou

Jim Carrey promluvil o vztazích: Představitelka Bridget Jones byla jeho životní láskou
Zdroj: archiv/profimedia
+ Další 4 fotografie
Láska
Herec Jim Carrey (58) se otevřel a promluvil o svých předchozích vztazích. Ve své autobiografii hovoří Carrey také o dávné přítelkyni Renée Zellweger (51), se kterou randil v roce 2000. Renée nazval láskou svého života.

Jim Carrey, známý především pro své komediální role, byl pozván do pořadu The Howard Stern Show. Hostitel se ho při této příležitosti zeptal na pasáž z jeho knihy. Autobiografická kniha Memoirs and Misinformation od Jima Carreyho byla uvedena na trh 7. července a herec v ní popisuje také své předchozí vztahy.

Láska Jimova života

V knize se Carrey zmínil i o své bývalé partnerce a hvězdě filmů Deník Bridget Jonesové. S Renée Zellweger to dal Carrey dohromady v roce 2000 poté, co si společně zahráli ve snímku Já, mé druhé já a Irena. Byli dokonce zasnoubení, ale ze svatby později sešlo. Sbohem si dali ještě tentýž rok.

Ačkoli spolu randili tak krátkou dobu, Carrey nazval ve své knize Renée jeho životní láskou. "Byla pro mě speciální, velmi speciální," řekl Jim o Zellweger. "Myslím si, že je půvabná," dodal.

No a kdo ví, třeba to tenhle páreček dá zase jednou znovu dohromady. Jak moc jim to spolu slušelo, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články