Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Jim Carrey nesnáší selfie: Herec vysvětlil, co mu na nich tak strašně vadí...

Jim Carrey předvedl skvělý výkon.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
fotky
Většina lidí si myslí, že když je někdo slavnou celebritou, k jeho práci zkrátka patří dělat si selfie s každým fanouškem. Jenže ne každá celebrita si myslí totéž. Například takový Jim Carrey (57) společné focení s fanoušky striktně odmítá. Jeho důvody jsou však vcelku opodstatněné a možná i ti nejzarytější selfie fanoušci díky němu změní názor. Proč Jim Carrey tolik nesnáší selfie?

V dnešní době to vypadá, že dělat si selfie je nejen právem, ale skoro povinností. Leckdo si dokonce myslí, že třeba takové celebrity to mají v popisu práce. Myšlenka, že se slavné osobnosti musí fotit s každým fanouškem, je však jen iluze.

Navíc zdaleka ne každá celebrita je zastáncem selfíček. Třeba takový herec Jim Carrey, který se proslavil nejen filmem Maska, je zásadně proti bezduchému focení sama sebe. Nesnese pořizování selfie. Ani s těmi nejvěrnějšími fanoušky si ho prostě neudělá. Jeho důvody k tomu jsou ale dosti pochopitelné. V rozhovoru pro The Hollywood Reporter se o nich představitel Ace Ventury rozpovídal.

"Dávno jsem upustil od toho pokoušet se být něčím pro někoho. Nemyslím si, že je povinností zavděčit se všem," popisoval své pocity herec. "Nejsem nezdvořilý k lidem, ale mnohem raději bych preferoval pozdrav nebo představení se než selfie," odůvodňoval Carrey. "Selfie brzdí život," dodal nakonec.

A jaký názor máte na věčné pořizování si "selfíček" vy? Jste jejich zastánci, nebo těžkými odpůrci jako Jim Carrey? Dejte nám vědět do komentářů.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy