Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jídelníček Meghan Markle: Vévodkyně má zálibu v podivných a drahých pokrmech

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Vévodkyně Meghan
Ještě než se Meghan Markle (38) přivdala do královské rodiny, byla velmi aktivní na sociálních sítích. Na svých profilech a na blogu se často chlubila pokrmy, které si doma připravovala. Vášeň k vaření jí zůstala a prý je to právě ona, kdo se stará o přípravu jídel pro prince Harryho (34). Sama si ve svém stravování stanovila přísný režim, který dodržuje a některé pokrmy, na kterých si pochutnává, jsou poněkud zvláštní.

Když Meghan Markle vstoupila do královské rodiny, musela se vzdát všeho, na co byla zvyklá – neodmyslitelnou součástí jejího života nebylo jen herectví, ale i sociální sítě, které denně plnila svými příspěvky. Ty se velmi často týkaly jídla a vaření, které je její velkou vášní. Ve svém domě ve Frogmore Cottage pro prince Harryho stále vaří, a to údajně každý den, o své výtvory už se zkrátka jen nemůže dělit se světem.

Meghan si vaří především proto, aby přesně věděla, co její jídlo obsahuje a že je skutečně poctivě uvařené. Vévodkyně totiž poctivě dodržuje jídelníček, který ji už jako herečku udržoval štíhlou, dopomáhal jí k pěkné pleti, udržoval její vlasy lesklé a především zajistil zdravý životní styl.

Pokud se manželka prince Harryho bez něčeho neobejde, jsou to snídaně. Zdravou snídani si obvykle dopřává do půl hodiny po probuzení. Miluje smoothie z acai, které se skládá právě z ovoce, které je mezi celebritami přezdívané fialovým zlatem, z mandlového mléka, půlky banánu, misky bobulovitých plodů a balmínového medu, jehož sklenice vyjde u nás v Česku i na více než 1000 korun. Další její oblíbenou snídaní je zelený džus, který si sama dělá z kapusty, jablek, špenátu, citronu a zázvoru. Tento nápoj měl být jejím tajným receptem na hubnutí v době, kdy točila seriál Kravaťáci.

Vévodkyně moc dobře ví, že když už si chce dopřát nezdravé jídlo, měla by ho sníst jen málo. Jejím oblíbeným pokrmem k obědu byly vždy hranolky či sushi, o to se však ráda dělila s ostatními, a proto tato jídla téměř nikdy nejedla sama. O víkendech si prý Meghan k obědu ráda dopřeje talíř domácích těstovin. Dokonce má i recept na speciální cuketovou omáčku, která se připravuje i déle než 4 hodiny.

K večeři si Meghan dopřává už jen lehká jídla, která obvykle doplní sklenicí červeného vína. Pokud ale existuje něco, čím by nikdy nepohrdla, je to rybí tacos. Tento pokrm, který může být naplněn jakoukoliv rybou si člověk zamane, nepatří mezi ty nejvoňavější, i tak si ho ale Meghan objednala při večerní schůzce s bývalou první dámou USA Michelle Obama.

Ačkoliv se před veřejností daří skrýt drtivou většinu zlozvyků, které členové královské rodiny mají, na Meghan praskl jeden, kterému se zasmál celý svět. Královské povinnosti zahrnují i nutnost cestovat a aby měla vévodkyně jistotu, že nikdy nebude o hladu a bude si moct dopřát něco, co jí opravdu chutná, nosí si v kabelce kousky banánového chleba, který sama peče. Pokud je ale Meghan zrovna doma a má čas si svačinu připravit, nakrájí si na kousky vodní meloun, který posype skořicí a sýrem feta. Připravuje si i hummus s mrkvovými tyčinkami. Drtivá většina jejích pokrmů je vegetariánská.

Související články

Další články