Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ježíškova vnoučata plní přání: Seniorky v Orlové potěšila návštěva striptéra

Ježíškova vnoučata plní přání: Seniorky v Orlové potěšila návštěva striptéra
Zdroj: Facebook
striptýz
Ježíškova vnoučata jsou projekt, v rámci kterého se lidé snaží obdarovávat ty, na které se v dnešní době často zapomíná - seniory. Jejich přání jsou ale občas velmi netradiční a výjimkou nebylo ani toto. Seniorky z Orlové na Karvinsku si totiž přály, aby za nimi na návštěvu přišel striptér a tak se i stalo.

Za tímto nápadem podle serveru ostrava.rozhlas.cz stojí dvě seniorky, které se na striptéra těšily tak, že do kulturní místnosti domova přišly jako první. Posledním vystoupením, které dámy v domově viděly, byla hra na zobcovou flétnu, striptýz tak pro ně byl velkým zpestřením oproti běžnému programu.

Striptér rozhlasu svěřil, že publikum v takovéto sestavě je nejlepší. "Kdysi jsem dělal pro paní, která měla dokonce devadesát let. Takže tohle je omladina," smál se, zatímco se připravoval k vystoupení.

Ačkoliv se seniorky z počátku styděly a koukaly spíš do země než na striptéra, nakonec se odvážily nejen jeho show sledovat, ale dokonce si i sáhnout a plácnout. V pozadí show sledovaly i čtyři dárkyně tohoto zážitku, které byly spokojené, že starším dámám toto poněkud netradiční přání splnily.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy