Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Ježíšikriste, co je to? Mrtvý mimozemšťan? A co na tenhle nález říkají vědci?

Kostra je podle zoologa zdeformovaná proto, že matka nosila mrtvé mládě na
hřbetě.
+ Další fotografie

Národní park v Jižní Africe je v poslední době na nohou. Správce parku a ranger Llewellyn Dixon totiž objevili uhynulé tělo podivného tvora, které nepřipomíná žádné známé žijící zvíře. A záhodologové si samozřejmě mnou ruce.

Bohužel pro ně ale tělo ohledala místní veterinářka Magdalena Braum, která vyloučila veškerý mimozemský život a překvapeným správcům řekla, že mrtvola je zdeformované mládě paviána.

Věříte tomu?

Matka podle ní nosila uhynulé tělíčko na hřbetě několik dní, a proto se kostra tak podivně vytáhla. Opírá se přitom o pozorování paviánů žijících ve volné přírodě, kdy se opičí matky často nedokážou smířit se smrtí potomka a jeho tělo přenášejí na hřbetě asi tři týdny, dokud je to únosné. Přesně tak, jak to dělají se živými mláďaty.

Není tomu tak dávno, co se v chilsko-peruánské poušti objevila další podivná mrtvola, ne nepodobná uhynulému tělu z těchto obrázků. Při její pitvě ale bylo prokázáno, že se jedná o lidské tělo, které se ale člověku vůbec nepodobá. Stejně tak jako se tato mrtvola vůbec nepodobá velmi známé opici. Milovníci konspiračních teorií tak opět mají žně. A patříte mezi ně i vy? Nebo vylučujete „náhodné“ nálezy podivných mrtvol?

Mohlo by vás zajímat

Další články