Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jezdkyně od koní osedlala Nedvěda: Lucka je z dobré rodiny. Co dál o blondýnce nevíte?

+ Dalších 13 fotografií
Tohle bude pro Pavla Nedvěda (46) hodně dobrodružná jízda. Rozpadá se mu rodina, když opustil manželku Ivanu (45) kvůli třiadvacetileté dívce od koní. Hlavu mu zamotala Lucie Anovčínová, o které doposud jen málokdo něco věděl. Redakce eXtra.cz ale zjistila, kdo vlastně mladinká kráska je a co ji v životě nejvíce baví. Co Pavla čeká?

Pohledná Lucie, se kterou se někdejší fotbalový talent rozhodl projet životem, je rodačka z Lužic u Hodonína. A právě ve svém rodišti dokončila stavební průmyslovku, aby se následně zapsala ke studiu architektury na VUT v Brně. O nové holce Pavla Nedvěda v úterý ráno informoval Blesk.cz.

V minulosti ji zaujal tanec, od sedmi let však zcela propadla koňskému světu a parkurovému skákání. Jejím hlavním životní náplní je zmiňovaná jízda na koni, ale i cestování a večírky s kamarády. Když dojde řeč na hudbu, rozhodně kapela One Direction je jasnou volbou. A někdejší fotbalová hvězda jistě už tuší, že svou vyvolenou oslní, když dva lupeny na jejich koncert dostane třeba k narozeninám nebo pod stromeček.

Lucie je ženou, která preferuje cílevědomost, ale někdy je prý líná a náladová, ale rozhodně optimistická. A nakonec když dojde na plány do budoucna, tak dívka, která miluje koně a Pavla Nedvěda, má jasno: „Dobře studovat, aby měli rodiče radost a dále mě podporovali v mém náročném hobby,“ uvedla dívka, která podle informací eXtra.cz pochází z velmi dobré rodiny.

Někdejší fotbalový reprezentant se musí s mladou Lucií cítit jako živel. I když by Lucce mohl dělat spíše otce, než být partnerem, nudit se nebude. A rozhodně jí bude dělat doprovod na jejích závodech, které jsou její velkou životní zálibou. „Parkurové skákání si užívám hrozně moc,“ řekla Lucie nedávno v rozhovoru při GC Prague PlayOffs. Sama se netají tím, že je velmi blízkou kámoškou Anny Kellnerové. „Fandím jí a když na GC Prague PlayOffs neuspěla, věřím, že se jí to příště povede,“ dodala Lucie o své kamarádce, které fandí a její jízdy na koni hodně prožívá. Anna Kellnerová je dcerou českého podnikatele Petra Kellnera.

Dcera Nedvěda stojí při mámě

„Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Je jako sestra, kterou jsem nikdy neměla, nejlepší a nejupřímnější kamarádka, jakou jsem našla. Hravá a zábavná máma, kterou by všichni chtěli. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš, snad proto, že jsme všechno dělaly společně. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší,“ uvedla Ivanka na svém Instagramu. Zdá se, že tedy podporuje maminku.

Související články

Další články